REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Showmax ma coś dla fanów superbohaterów: Agenci Tarczy, Inhumans i dwa inne seriale Marvela

Showmax zajął się w Polsce dystrybucją seriali nakręconych przez Marvel Television i ABC. W serwisie pojawili się już Agenci T.A.R.C.Z.Y i Inhumans, a to nie koniec niespodzianek.

06.10.2017
12:43
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
REKLAMA
REKLAMA

Oprócz filmów kinowych z cyklu Avengers fani adaptacji komiksów mogą oglądać blisko tuzin różnych seriali o superbohaterach w ramach Marvel Cinematic Universe. Do tej pory widzowie z Polski nie mieli jednak możliwości oglądania wielu z nich w legalnych serwisach VOD. Teraz się to zmienia.

Marvel w polskim Showmax, czyli 4 nowe seriale w ofercie.

Przedstawiciele serwisu Showmax poinformowali dziś o nawiązaniu partnerstwa z Disney Polska. Chociaż produkcje z serii The Defenders, czyli Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage i Iron Fist nakręcone zostały dla Netfliksa, to niemal wszystkie inne seriale Marvela będą dostępne w Polsce na konkurencyjnej platformie.

Marvel Showmax seriale class="wp-image-99812"

W ramach umowy pomiędzy serwisem Showmax i Disneyem widzowie już teraz mogą oglądać 4 sezony Agents of S.H.I.E.L.D. Serial opowiada o szpiegach z tajemniczej organizacji, będącej powiązanej luźno z kinowymi filmami, którym przewodzi znany z pierwszej części Avengers, Phil Coulson.

Agenci T.A.R.C.Z.Y. to serial, który zyskuje z każdym sezonem. Jego twórcom udało się wykreować wielu wspaniałych bohaterów. Serial przeplata się w dodatku fabularnie z kolejnymi filmami kinowymi z Marvel Cinematic Universe i wprowadził do MCU wiele znanych z kart komiksów postaci, w tym np. Quake i Ghost Ridera.

 class="wp-image-33617"

Co tydzień w Showmax będą pojawiały się nowe odcinki Inhumans.

Emisji w Stanach Zjednoczonych doczekały się pierwsze dwa odcinki najnowszego serialu w uniwersum Marvela, czyli Inhumans - te same, które można było zobaczyć również w Polsce na ekranach kin IMAX na początku września.

Co prawda, Inhumans to jak na razie najsłabszy serial w dorobku Marvela, ale widzowie zainteresowani dalszymi losami rodziny królewskiej mają teraz możliwość śledzenia ich w legalnym serwisie VOD w Polsce. Dwa pierwsze odcinki produkcji są już dostępne na platformie Showmax.

Inhumans class="wp-image-88495"

Kolejne odcinki Inhumans będą emitowane co tydzień w tym samym terminie, co w Stanach Zjednoczonych, czyli najnowszy, trzeci odcinek, pojawi się w nadchodzącą sobotę. Podobnie będzie to wyglądać w przypadku 5. sezonu Agentów T.A.R.C.Z.Y., którego debiut zaplanowany został na grudzień 2017 roku.

Showmax wykupił licencję na seriale Marvela, które dopiero czekają na emisję.

Przed 5. sezonem Agentów T.A.R.C.Z.Y. będzie miał swoją premierę kolejny serial Marvela, czyli Runaways. Serial będzie opowiadał o grupie nastoletnich bohaterów, którzy uciekli z domów po tym, jak dowiedzieli się, że ich rodzice są super-złoczyńcami.

marvel's runaways serial hulu class="wp-image-84646"

Runaways produkowany jest na zlecenie serwisu Hulu, który w Polsce nie jest dostępny, co Showmax z chęcią wykorzystał. Na przyszły rok zaplanowana została w dodatku premiera jeszcze jednej nowej produkcji Marvela, czyli Cloak & Dagger.

Niestety, nic nie wiadomo na temat ostatniego z serialu, na który fani z Polski czekają, czyli Agentki Carter.

REKLAMA

Świetna produkcja, która doczekała się niestety jedynie dwóch sezonów, opowiada o przygodach tytułowej bohaterki znanej z pierwszego filmu o Kapitanie Ameryce. Agentka Carter działa zaraz po zakończeniu drugiej wojny światowej. W serialu pojawił się m. in. ojciec Tony’ego Starka.

Przedstawiciele serwisu Showmax zapytani o Agentkę Carter stwierdzili jedynie, że nie mogą tego na razie skomentować. Pozostaje żywić nadzieję, że właśnie trwają w tej sprawie rozmowy, które zakończą się rychło włączeniem serialu do oferty VOD.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA