REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Sposób na narkotykowego bossa dziś wieczorem na TVN-ie. Stacja wyemituje Sicario

20 lipca polska premiera filmu Sicario 2: Soldado. To dobry moment, by obejrzeć pierwszą część thrillera. Na przykład dziś wieczorem, na antenie TVN.

13.07.2018
16:09
Dziś wieczorem TVN wyemituje thriller Sicario
REKLAMA
REKLAMA

W 2015 roku swoją premierę miał pierwszy obraz z serii, zatytułowany Sicario. Reżyserią zajął się Denis Villeneuve, który w głównych rolach obsadził Emily Blunt, Benicio del Toro i Josha Brolina.

Thriller opowiadał o walce FBI z meksykańskim kartelem narkotykowym. Do tajnej operacji zostaje przydzielona młoda agentka Kate Macer (Emily Blunt). Partneruje jej między innymi Alejandro (w tej roli świetny Benicio del Toro), pełniący rolę "konsultanta". Jego moralność w oczach Kate budzi wiele wątpliwości.

Sprawa, którą się zajmują jest niebywale delikatna i trudna, pracownicy wywiadu muszą uciekać się do niestandardowych sposobów.

Sicario otrzymał trzy nominacje do Oscara - za zdjęcia (Roger Deakins), montaź dźwięku (Allan Robert Murray) oraz muzykę. Jej twórcą był nieodżałowany Jóhann Jóhannsson, który zmarł w lutym tego roku. Urodzony w Reykjavíku kompozytor stworzył muzykę do takich filmów, jak Labirynt, Teoria Wszystkiego czy Nowy Początek.

W drugiej części, Sicario 2: Soldado, niestety nie zobaczymy już Emily Blunt. Będziemy za to nadal mogli podziwiać grę Benicio del Toro czy Josha Brolina. Panowie kontynuować będą walkę z bezwględnymi handlarzami narkotyków.

REKLAMA

Plan zdjęciowy Sicario 2 opuścił także Denis Villeneuve. Reżyserem filmu został Włoch Stefano Sollima, znany dzięki takim tytułom, jak ACAB – All Cops Are Bastards czy Suburra.

Film Sicario obejrzycie dziś o godzinie 22:20 na antenie stacji TVN oraz w środę (18.07) o 23:40, również na TVN-ie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA