REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Seriale

Sierpień w Netfliksie: "The Get Down", "Masters of Sex", "Velvet" i inne

W sierpniu, w Netfliksie, pojawi się wiele nowych produkcji - użytkownicy platformy dostaną dostęp do premierowych seriali, a także tych trochę starszych oraz do bazy filmów. Największym nadchodzącym hitem Netfliksa jest "The Get Down", serial ich produkcji, którego akcja rozgrywa się w latach 70. w Nowym Jorku, a jego tematem są rodzące się wówczas gatunki muzyczne, takie jak hip-hop, punk czy disco.

26.07.2016
11:12
Sierpień w Netfliksie: "The Get Down", "Masters of Sex" i inne
REKLAMA
REKLAMA

"The Get Down" do Netfliksa trafi za ponad dwa tygodnie, bo 12 sierpnia tego roku. Zostaną wówczas udostępnione wszystkie odcinki pierwszego sezonu serialu, czyli dokładnie trzynaście epizodów. W sieci pojawił się właśnie nowy trailer produkcji o grupie bohaterów z Bronksu (poniżej). Trzeba przyznać, że serial Netfliksa zapowiada się naprawdę rewelacyjnie. Platforma przyzwyczaiła nas już do wysokiej jakości produkcji i ponownie wydaje się trzymać określony poziom.

REKLAMA

Oprócz "The Get Down" dostaniemy trochę starszych seriali, którymi Netflix uzupełni swoją bazę. 1 sierpnia tego roku do platformy trafią trzy sezony serialu "Masters of Sex" oraz "Grand Hotel", a także dwie pierwsze serie hiszpańskiej produkcji "Velvet". 23 sierpnia zobaczymy pierwszy sezon "American Odyssey", a dzień później w platformie zostanie udostępniony film "The Big Short" z Christianem Bale'em, Steve'em Carellem i Ryanem Gosslingiem w rolach głównych. Dostaniemy też parę dokumentów i produkcji dla dzieci.

Pełna lista produkcji, które pojawią się w sierpniu w Netfliksie znajduje się TUTAJ.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA