REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"Milczenie" - zobacz zwiastun filmu, nad którym Martin Scorsese pracował ponad 25 lat

"Milczenie", projekt Martina Scorsese, który słynny reżyser próbuje zrealizować od początku lat dziewięćdziesiątych, niebawem trafi do kin. Tymczasem do sieci trafił pierwszy zwiastun tego widowiska. 

23.11.2016
8:49
Zobacz zwiastun "Silence" - nowego filmu Martina Scorsese
REKLAMA
REKLAMA

"Milczenie" to - druga, po filmie z 1971 roku - ekranizacja powieści o tym samym tytule, autorstwa japońskiego pisarza Shūsaku Endō. Nad realizacją tej adaptacji Martin Scorsese pracuje od początku lat dziewięćdziesiątych. Przez długi czas była ta praca przede wszystkim koncepcyjna, konkretne działania zmierzające do stworzenia tego widowiska podejmując dopiero w 2009 roku. Faktyczna produkcja rozpoczęła się, po wielu zawirowaniach, w lutym 2013 roku.

"Milczenie" ma trafić do kin pod koniec grudnia tego roku. Do Internetu trafił właśnie pierwszy zwiastun.

REKLAMA

Akcja "Milczenia" osadzona jest w XVII wieku i opowiada o dwóch młodych jezuitach, którzy podróżują do Japonii, by szerzyć tam chrześcijaństwo. W trakcie swojej tułaczki doświadczają licznych upokorzeń i aktów przemocy. W obsadzie są między innymi Liam Neeson, Andrew Garfield, Adam Driver i Issei Ogata. Za scenariusz adaptowany odpowiedzialny jest Jay Cocks.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA