REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Netflix prezentuje nowy zwiastun „Sił kosmicznych”, w którym Steve Carell niechętnie rusza na podbój kosmosu

Po kultowym „Biurze” Steve Carell i Greg Daniels połączyli siły, aby podbić galaktykę. „Siły kosmiczne” już niedługo pojawią się na Netfliksie, a tymczasem platforma podgrzewa atmosferę publikując nowy zwiastun produkcji. To jednak nie wszystko. Serwis zapowiada również podcast powiązany z serialem. 

19.05.2020
17:31
Nowy zwiastun Sił kosmicznych. Steve Carell podbija kosmos dla Netflix
REKLAMA
REKLAMA

Serial „Siły kosmiczne” ma opowiadać o kulisach powstania tytułowej jednostki armii Stanów Zjednoczonych. Zgodnie z zapowiedziami będzie to komedia rozgrywająca się w miejscu pracy. Jest to coś, w czym twórcy Steve Carell i Greg Daniels czują się bardzo dobrze, o czym mogliśmy się przekonać w amerykańskiej wersji „Biura”.

Zwiastun „Sił kosmicznych”.

Na początku miesiąca Netflix podzielił się pierwszym, pełnym zwiastunem serialu. Jego premiera już niedługo, a tymczasem w sieci zadebiutowała druga zapowiedź produkcji, z której dowiemy się więcej o motywacjach głównego bohatera, w którego wciela się Steve Carell.

Zgodnie z oficjalnym opisem fabuły:

Mark R. Naird to zasłużony pilot i generał najwyższego stopnia marzący o objęciu dowodzenia nad Siłami Powietrznymi USA. Ku swojemu zaskoczeniu ma jednak stanąć na czele nowo utworzonego szóstego rodzaju armii, czyli Sił Kosmicznych. Choć Mark jest do tego pomysłu nastawiony dosyć sceptycznie, razem z rodziną przeprowadza się do odległej bazy w Kolorado. Tam razem z ekipą barwnych naukowców i astronautów podejmuje się zadań zlecanych przez Biały Dom, takich jak szybkie (ponowne) lądowanie na Księżycu czy uzyskanie całkowitej dominacji w przestrzeni kosmicznej.

Wraz z serialem zadebiutuje podcast.

Jak podają zagraniczne media (chociażby IndieWire) Netflix poinformował, że wraz z premierą „Sił kosmicznych” pojawi się pierwszy odcinek podcastu „Inside Joke”, który ma być powiązany z serialem. Zgodnie z podanym opisem:

Kosmos jest trudny, ale ten podcast, sprawi że będzie wydawał się łatwy. Dołącz do gospodarza i gwiazdy Jimmy'ego O. Yanga już 29 maja, kiedy przywita obsadę i ekipę odpowiadających za nowy serial Netfliksa Siły kosmiczne w 10-odcinkowym podcaście, w którym będzie przedstawiał zakulisowe historyjki.

REKLAMA

W polskich informacjach prasowych nie podano jednak nic na ten temat. Nie wiadomo więc czy podcastu będzie można słuchać w naszym kraju.

Premiera „Sił kosmicznych” już 29 maja 2020 roku na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA