REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Player.pl zapowiada nowy serial z Agatą Kuleszą. Premiera „Skazanej” jeszcze w tym roku

Player zapowiedział właśnie nowy serial oryginalny. „Skazana” opowiada o losach sędzi Alicji Mazur, która zostaje niesłusznie osadzona w więzieniu, gdzie będzie musiała walczyć o przeżycie. Premiera jeszcze w tym roku.

08.04.2021
10:26
Skazana. Nowy serial Player Original z Agatą Kuleszą
REKLAMA
REKLAMA

Player konsekwetnie rozwija ofertę własnych produkcji. Biblioteka originalsów platformy regularnie się powiększa. Znajdziemy w niej już m.in. „Szadź”, „Żywioły Saszy - Ogień”, „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” czy „Nieobecnych”. W tym roku ma dołączyć do niej kilka nowości, a wśród nich jest „Skazana” na motywach książki Ewy Ornackiej „Skazane na potępienie”, w której nie zabraknie postaci opartych na prawdziwych przestępczyniach znanych z pierwszych stron gazet.

„Skazana” – nowy serial Player.pl jeszcze w tym roku

„Skazana” to opowieść o losach sędzi Alicji Mazur, która zostaje niesłusznie osadzona w więzieniu dla kobiet. Jej współwięźniarkami są przestępczynie, które sama tam wysłała. Za kratami będzie więc musiała walczyć o sprawiedliwość, zemstę i przeżycie. Żeby przetrwać będzie musiała przyjąć obowiązujące w zakładzie, bezwzględne zasady gry.

„Skazana" to pierwszy tego typu serial w Polsce, którego akcja dzieje się w zamkniętym zakładzie karnym dla kobiet. Więzienie to odległy i niebezpieczny świat, w który tchnęliśmy bardzo emocjonalną historię głównej bohaterki i szereg postaci inspirowanych prawdziwym życiem „za murem”. To opowieść o Alicji - silnej kobiecie, która pewnego dnia znalazła się po drugiej stronie lustra i zrobi wszystko, żeby przetrwać

– mówi producent Tomasz Blachnicki.

W głównej roli zobaczymy Agatę Kuleszę. Prócz niej w serialu występują również Michał Czernecki (Paweł Witkowski, mąż Alicji), Bartłomiej Topa (Piotr Serafin, przyjaciel Alicji), Martyna Byczkowska (Hania, córka Alicji), Aleksandra Adamska (Pati, więźniarka), Tomasz Schuchardt (kierownik penitencjarny), Marta Malikowska (Kosa, więźniarka), Marta Ścisłowicz (Basia, lekarka w ambulatorium więziennym), Jan Jankowski (Bednarek, prawnik Pawła), Joanna Gonschorek (Swieta, strażniczka) oraz Natalia Sikora (Szkudlarek, strażniczka).

REKLAMA

Niemniej ciekawie jest po drugiej stronie kamery. Za reżyserię odpowiada bowiem Bartosz Konopka, który wcześniej stał u sterów „Nieobecnych”, czy był współreżyserem „W głębi lasu”. Zgodnie z zapowiedziami efekty prac całej ekipy zobaczymy jeszcze w tym roku na Player.pl.

* Zdjęcie główne: Player.pl /Anna Włoch

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA