REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Wraca "Skazany na śmierć". FOX zamawia pełny sezon serialu

Po wielu plotkach i długim oczekiwaniu, wszyscy fani serialu "Skazany na śmierć" mogą czuć się w końcu usatysfakcjonowani. Produkcja, której emisja zakończyła siedem lat temu, powróci na ekrany z piątym sezonem. 

16.01.2016
15:14
prison break skazany na śmierć
REKLAMA
REKLAMA

Sieć telewizyjna FOX zamówiła piąty sezon serii. Ten liczyć będzie prawdopodobnie zaledwie od ośmiu do dziesięciu odcinków. Zaledwie, bo dotychczasowe serie "Skazanego na śmierć" składały się zwykle z ponad dwudziestu epizodów. Na srebrnym ekranie ponownie zobaczymy Wentwortha Millera, który wcieli się w postać Michaela oraz Dominica Purcella, który zagra Lincolna. To czy Sarah Wayne Callies i Robert Knepper powórcą do swoich ról nie jest jeszcze pewne. Aktualnie trwają rozmowy na ten temat.

Zdjęcia rozpoczną się już w marcu 2016 roku. Nie wiadomo jeszcze kiedy odbędzie się premiera piątego sezonu serialu. Z okazji powrotu produkcji stacja FOX opublikowała krótkie wideo, zapowiadające nadejście serii. Możecie zobaczyć je poniżej. Za stworzenie piątego sezonu "Skazanego na śmierć" odpowiedzą osoby związane z produkcją w poprzednich latach.

REKLAMA

"Skazany na śmierć" to serial, opowiadający o dwóch braciach, z których jeden zostaje zamknięty w więzieniu Fox River. Młodszy z rodzeństwa postanawia dokonać przestępstwa, by znaleźć się w tym samym zakładzie i pomóc bratu wydostać się na wolność. W latach 2005 - 2009 nakręcono cztery sezony produkcji. Akcja nowej serii ma rozgrywać się poza granicami Stanów Zjednoczonych.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA