REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Ślepnąc od świateł zapowiada się coraz lepiej. Zobacz nowy zwiastun serialu HBO

Już 27 października na HBO i HBO Go pojawi się nowy serial oryginalny - Ślepnąc od świateł. Będzie to polska produkcja, nakręcona przez Krzysztofa Skoniecznego. Materiał promocyjny sugeruje bardzo dobrą produkcję.

05.10.2018
17:42
ślepnąc od świateł drugi zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Ślepnąc od świateł to serialowa adaptacja powieści Jakuba Żulczyka pod tym samym tytułem. Akcja całości będzie się rozgrywać w przeciągu raptem siedmiu dni. Serial, podobnie jak książka, przedstawi losy kokainowego dilera. Będziemy obserwować stopniowy demontaż jego perfekcyjnie poukładanego życia, w wyniku którego główny bohater będzie musiał podjąć radykalne decyzje na swój temat.

Serial – według zapowiedzi – ma przybrać formę ośmiogodzinnego filmu, który dla wygody oglądania podzielono na odcinki. Sam reżyser określa gatunek produkcji jako thriller neo-noir.

Ślepnąc od świateł – drugi zwiastun zdecydowanie zachęca, by dać szansę serialowi.

To oczywiście materiał promocyjny, który ma za zadanie przedstawić produkcję od jak najlepszej strony. Ślepnąc od świateł wygląda jednak bardzo dobrze, pod względem artystycznym i stylistycznym. Pokazuje ciekawe postacie, wydaje się być dobrze udźwiękowiony, ma też bardzo dobre zdjęcia. A gęsty, ciemny, duszny klimat serialu jest wyraźnie wyczuwalny.

Scenariusz na motywach powieści napisali Krzysztof Skonieczny i Jakub Żulczyk. W roli głównej zobaczymy debiutującego Kamila Nożyńskiego, któremu towarzyszą: Marta Malikowska, Robert Więckiewicz, Jan Frycz, Cezary Pazura oraz Janusz Chabior.

W pozostałych rolach pojawią się: Eryk Lubos, Agnieszka Żulewska, Jacek Beler, Marzena Pokrzywińska, Ewa Skibińska, Krzysztof Zarzecki, Ilona Ostrowska, Zbigniew Suszyński, Michał Czernecki i Krzysztof Skonieczny. Producentką serialu jest Izabela Łopuch, a operatorem zdjęć Michał Englert.

REKLAMA

Premiera serialu Ślepnąc od świateł odbędzie się 27 października w HBO oraz HBO GO.

Wszystkie osiem odcinków serialu będzie od razu dostępne w HBO GO.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA