REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. VOD

Drżyjcie, banksterzy: na HBO GO wjeżdżają żądne zemsty (i kasy) „Ślicznotki”

Od dziś na HBO GO można zobaczyć „Ślicznotki”, czyli zwariowaną komedię kryminalną z nominowaną do Złotego Globu Jennifer Lopez i Keke Palmer w obsadzie.

18.10.2020
12:00
ślicznotki hustlers komedia jennifer lopez hbo go premiera
REKLAMA
REKLAMA

Z powodu finansowego krachu grupa tancerek z luksusowego klubu go-go w Nowym Jorku traci wszystkie oszczędności. Dziewczyny postanawiają wziąć odwet na swoich klientach — nadzianych finansistach z Wall Street, których obwiniają za materialny kryzys.

Metoda „na przyjaciółkę”

W tym celu striptizerki owijają swoich zamożnych klientów wokół palca i dokonują przekrętu na wielką skalę: wykorzystując swoje wdzięki i doświadczenie, sprawiają, że rekiny finansjery łykają przynętę jak płotki.

Akcją dowodzi doświadczona w branży Ramona (Jennifer Lopez) wspomagana przez koleżanki. Początkowo, ich szatański plan idzie doskonale, ale w pewnym momencie, w przypływie euforii (i gotówki) kobiety tracą czujność.

W komedii oprócz Jennifer Lopez występują m.in. Keke Palmer („Całe życie z wariatami”), Constance Wu („Bajecznie bogaci Azjaci”), Julia Stiles („Omen”, „Zakochana złośnica”), Lili Reinhart („Riverdale”) i Cardi B. Film w reżyserii Lorene Scafarii został oparty na artykule Jessiki Pressler z „New York Magazine”. Produkcja zdobyła trzy nominacje do nagrody Film Independent.

REKLAMA

„Ślicznotki” od dziś obejrzycie na HBO GO. Film obejrzycie też dziś wieczorem, o 20:10, w stacji HBO.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA