REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

„Sługi wojny” opowiedzą o walce z niebezpieczną bronią biologiczną. Sprawdź pierwszy zwiastun filmu

„Sługi wojny” Mariusza Gawrysia to polski film sensacyjny o specjalnej jednostce policyjnej, walczącej z groźną bronią biologiczną. W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun.

24.07.2019
18:22
Sługi Wojny - pierwszy zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

„Sługi wojny” to sensacyjna opowieść w niezłej obsadzie. Piotr Stramowski i Maria Kania wcielają się w policyjny duet, który musi rozwiązać zagadkę tajemniczego morderstwa. Musi także zapobiec dalszemu rozlewowi krwi i użyciu groźnej broni biologicznej. Jest ona o tyle niebezpieczna, że można modyfikować ją tak, aby uderzyła w konkretną, wyselekcjonowaną ofiarę.

Intryga rozpoczyna się, gdy policja znajduje ciało specjalisty od przeszczepu szpiku kostnego, a także szefa dochodowej firmy, działającej na polu transplantologii. Gdy ginie kolejna osoba, szybko okazuje się, że sprawy są powiązane.

Rozpoczyna się wyścig z czasem, aby zapobiec dalszym atakom z udziałem groźnej nowej broni.

Jak czytamy w oficjalnym opisie fabuły:

Śledczy wpadają na trop fundacji „Pomocna dłoń” należącej do nieżyjącego naukowca, a sprawą zaczyna interesować się wywiad wojskowy. Niebezpieczna gra nabiera tempa.

Reżyserem filmu jest Mariusz Gawryś, który w 2016 roku dał nam obraz sensacyjny „Sługi Boże”. Scenariusz nowej produkcji sygnowany jest nazwiskami Gawrysia oraz Macieja Strzembosza, który współpracował z reżyserem także podczas wspomnianego wyżej filmu. W „Sługach wojny” występują także Paweł Królikowski, Karolina Czarnecka, Aleksandra Pisula, Bartłomiej Kotschedoff oraz Zbigniew Stryj.

REKLAMA

Światowa premiera filmu odbędzie się podczas rozpoczynającego się w ten weekend Festiwalu Filmowego Dwa Brzegi.

„Sługi wojny” trafią do regularnej dystrybucji w polskich kinach już 23 sierpnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA