REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka /
  3. YouTube

Posłuchaj Smells Like Teen Spirit Nirvany w wykonaniu 1200 (!) muzyków

Takie akcje pokazują jak wielka jest siła fanów uwielbiających kultowe kawałki. Tym razem tysiąc dwieście muzyków zebrało się razem na stadionie, by zagrać przebój Nirvany.

29.07.2016
9:56
Smells Like Teen Spirit Nirvany w wykonaniu 1200 muzyków
REKLAMA
REKLAMA

Wszystko miało miejsce w minioną niedzielę na stadionie w Cesenie we Włoszech. Wydarzenie nosi nazwę Rockin' 1000 i już po raz kolejny zgromadziło setki osób kochających muzykę w jednym miesjcu i w jednym celu - by wspólnie zagrać znany i uwielbiany utwór. Wszystko zaczęło się w minionym roku, kiedy to mieszkańcy Ceseny, chcąc przekonać grupę Foo Fighters, by ta zagrała u nich koncert, zgromadzili się w liczbie okrągłego tysiąca osób i razem zagrali Learn to Fly z repertuaru grupy. Wideo z tego wydarzenia obiegło sieć i dotarło do samego Dave'a Grohla, który w pierwszym wolnym terminie zabrał kapelę do Włoch, w skutek czego, w listopadzie Foo Fighters zagrali koncert w Cesenie.

Tym razem Rockin' 1000 zagrało cały duży koncert, podczas którego, oprócz Smells Like Teen Spirit Nirvany, 1200 muzyków zagrało także m.in. It's A Long Way To The Top AC/DC, Come Together The Beatles, Song 2 Blur, Born To Be Wild Steppenwolf, Seven Nation Army The White Stripes.

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA