REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Media

Jak usunąć konto na Snapchacie? Jak dezaktywować konto? Poradnik krok po kroku

Jak zrezygnować ze Snapchata? Gdy Snapchat wszedł na rynek aplikacji mobilnych, przyciągnął do siebie masę użytkowników. Hossa nie trwała jednak długo. Gdy Instagram skopiował od niego takie funkcje jak story, przesyłanie zdjęć i relacji, coraz więcej osób zaczęło odchodzić od korzystania ze Snapa.

31.05.2021
17:20
Jak usunąć Snapa? Poradnik krok po kroku
REKLAMA

Jeśli nie jesteście gotowi, żeby całkiem uciec ze Snapchata, chcecie dostawać mniej powiadomień, rzadziej zerkać na telefon, aplikacja wam się znudziła lub potrzebujecie od niej przerwy, możecie np. usunąć z niej wszystkie niedobitki znajomych i odinstalować aplikację. Zdjęcia, które są przechowywane w galerii Memories, na tym nie ucierpią.

REKLAMA

Zawsze będziecie mogli za jakiś czas zainstalować ją z powrotem i powrócić do korzystania ze Snapchata.  

Jak usunąć konto na Snapie?

Jeśli chcemy na dobre odciąć się od świata Snapchata, możemy po prostu trwale usunąć konto. Możemy to zrobić w aplikacji mobilnej lub z poziomu tej strony internetowej.

REKLAMA

Aby usunąć konto w aplikacji, należy wejść na swoje konto i w ustawienia konta, które znajdują się w prawym górnym rogu ekranu. Znajdujecie tam zakładkę „Wsparcie” i wchodzicie w „Potrzebuję pomocy”. Poniżej znajdziecie sekcję „My Account & Security”. Gdy dotkniecie ikony ukaże się wam lista dostępnych funkcji, wśród których znajduje się „Delete My Account”. Następnie zostaniecie poproszeni o ponowne zalogowanie się. Gdy klikniecie „Continue”, konto zostaje dezaktywowane.

Konto trwale znika dopiero po 30 dniach. Jeśli uznamy, że jednak chcemy je zachować wystarczy, że się na nie zalogujemy w tym czasie i cały proces dezaktywacji zostanie przerwany. Będziemy mogli ponownie korzystać ze swojego konta.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA