REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Pierwszy teaser "Snowdena" jest pomysłowy, ale zbyt wiele na nim nie zobaczycie

Hollywood przyzwyczaiło nas do teaserów trwających kilkanaście czy wręcz kilka sekund. Teaser filmu "Snowden" jest zdecydowanie dłuższy - trwa ponad minutę - jednak nie znajdziecie w nim nawet urywka faktycznego materiału filmowego.

01.07.2015
9:00
Pierwszy teaser filmu Snowden jest pomysłowy, ale zbyt wiele na nim nie zobaczycie
REKLAMA
REKLAMA

Teaser "Snowdena" demonstruje bowiem kluczowe wydarzenia z życia tytułowego bohatera w formie napisów naniesionych na amerykańską flagę. Niby nic, ale na koniec twórcy zwiastuna umieścili ciekawy "zwrot akcji".

Chodzi oczywiście o fakt, że flaga jest odwrócona. Protokół flagowy USA mówi o tym, że flaga nigdy nie powinna być eksponowana "do góry nogami", chyba, że ma to posłużyć jako sygnał ostrzegawczy przed ekstremalnym niebezpieczeństwem. Jak na tak banalny w gruncie rzeczy teaser, to całkiem ciekawy zabieg. Szkoda, że w zwiastunie brakuje materiału filmowego. Bardzo jestem ciekaw, jak będzie prezentował się "Snowden". Pierwszy rzeczywisty trailer wylądują w Sieci pewnie dopiero za kilka, kilkanaście tygodni.

REKLAMA
polowanie na snowdena 2

"Snowden" będzie historią o byłym pracownika CIA i NSA, Edwardzie Snowdenie, który ujawniając prasie ściśle tajne dokumenty, doprowadził do największego przecieku w historii USA. W roli głównej wystąpi Joseph Gordon-Levitt, obok którego wystąpią między innymi Shailene Woodley, Tom Wilkinson, Melissa Leo, Jaymes Butler i Timothy Olyphant. Reżyserem i scenarzystą widowiska jest Oliver Stone.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA