REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Zdjęcie Sokoła Millenium z "Gwiezdnych wojen" w amerykańskim magazynie "Fortune"

Disney nie rozpieszcza fanów wyczekujących nowych "Gwiezdnych wojen" i bardzo oszczędnie dawkuje nowe doniesienia i "przecieki" dotyczące tego filmu. Na następny breaking news w rodzaju zwiastuna przyjdzie nam pewnie poczekać jeszcze kilka miesięcy. Tymczasem możemy przyjrzeć się makiecie Sokoła Millenium, bodaj najbardziej rozpoznawalnego statku kosmicznego Sagi.

30.12.2014
10:21
Zdjęcie Sokoła Millenium z „Gwiezdnych wojen” w amerykańskim magazynie „Fortune”
REKLAMA
REKLAMA

Zdjęcie Sokoła Millenium zostało wykonane w Pinewood Studios w Buckinghamshire przez Wesleya Manna na potrzeby amerykańskiego magazynu "Fortune", w którym opublikowany został wywiad z Bobem Igerem, prezesem The Walt Disney Company. Niestety przedstawia ono jedynie fragment statku z zewnątrz - (prawie) cały został zaprezentowany na okładce pisma, jednak jest to już model wygenerowany komputerowo, a nie makieta.

REKLAMA

Trochę szkoda, że na fotografii Sokół Millenium przedstawiony jest z zewnątrz - już po zwiastunie było widać, że w "Przebudzeniu mocy" statek wygląda tak samo, jak w "Nowej nadziei". Niewątpliwie czymś bardziej interesującym byłaby możliwość spojrzenia do środka i sprawdzenia, jak w ciągu 30 lat, bo tyle ma dzielić wydarzenia z VII i VI części, zmieniła się jego technologia i wyposażenie. Cóż, może zobaczymy to na następnych zdjęciach, za kilka tygodni. Jeśli dobrze pójdzie.

gwiezdne wojny sokół millenium okładka
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA