REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki
  3. Muzyka

Wydałem! - krzyknie Sokół już niedługo. Raper założył swoje wydawnictwo

Sokół postanowił spróbować swoich sił w nowym biznesie. Tym razem wchodzi na rynek literacki. Założył bowiem wydawnictwo i obiecuje, że pierwsza wydana pod jego szyldem książka będzie „zajebista”.

26.05.2020
14:36
Wydałem - nowe wydawnictwo Sokoła. Pierwsza książka już w czerwcu
REKLAMA
REKLAMA

Sokół to prawdziwy człowiek orkiestra. Najpierw przedstawił się światu jako raper, następnie postanowił założyć wytwórnię muzyczną Prosto Label, a potem jeszcze markę odzieżową. Wydawałoby się, że wystarczy. Z takim dorobkiem można przecież spocząć na laurach. Nic bardziej mylnego. Artysta postanowił wpłynąć na nieznane dotąd sobie wody i zająć się literaturą.

Nowe wydawnictwo od Sokoła.

Chociaż wiele osób pewnie z chęcią przeczytałoby książkę sygnowaną nazwiskiem rapera, sam zainteresowany dosadnie zaznacza, że żadnej nie napisał. Zamiast tego założył wydawnictwo o nazwie Wydałem. Poinformował o tym w swoich mediach społecznościowych:

Założyłem wydawnictwo książek. Nie, nie napisałem książki sam. Wydałem cudzą książkę. Nie za długą, kieszonkową, zajebistą. Przedsprzedaż rusza 1 czerwca - czytamy w poście na Instagramie.

Sam profil Wydałem pojawił się na Instagramie już jakiś czas temu. Udostępniono na nim kilka zdjęć, na których widać Charliego Sheena, Mike'a Tysona i Borisa Beckera. Każdy z portretów podpisany jest nazwą wydawnictwa. Internauci zachodzili więc w głowę, o co dokładnie chodzi. Sugerując się nazwiskami obserwatorów, zastanawiali się nawet, czy to nie zapowiedź współpracy Sokoła i Pezeta.

REKLAMA

Wydałem Sokoła.

Sokół postanowił więc nie trzymać dłużej fanów w niepewności i odkryć kilka kart. Tajemnicą wciąż jednak pozostaje, kto jest autorem pierwszej książki, jaka zostanie opublikowana nakładem wydawnictwa. Jej przedsprzedaż ruszy 1 czerwca 2020 roku. Wtedy zapewne poznamy też wszystkie interesujące nas szczegóły.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA