REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Justin Roiland stworzy nowy serial animowany. Niebawem sprawdzimy, co wyniknie z hybrydy Dystryktu 9 oraz Ricka i Morty’ego

Justin Roiland i Mike McMahan otrzymali zlecenie na stworzenie dwóch sezonów animowanego serialu Solar Opposites. Jest tylko jeden problem: zleceniodawcą jest Hulu, które nie świadczy usług w Polsce.

29.08.2018
18:05
solar opposites
REKLAMA
REKLAMA

Justin Roiland nie tylko wspólnie z Danem Harmonem tworzy produkcje animowane, takie jak Rick i Morty. Dzięki wsparciu finansowemu Hulu, Roiland wraz z Mikiem McMahanem obejmie rolę scenarzysty, producenta i dubbingowca nowego animowanego serialu o nazwie Solar Opposites. Który na dodatek – jeśli chodzi o sam pomysł – zapowiada się bardzo dobrze.

Głównymi bohaterami Solar Opposites będą członkowie rodziny kosmitów, będących zarazem uchodźcami po tym, jak ich planeta została zniszczona. Projekt siedział w głowie Roilanda już od 2015 roku i pierwotnie miał trafić do telewizji Fox. Ostatecznie jednak trafi do niedostępnego w Polsce Hulu.

To miło, że Hulu wzbogaci się o tak potencjalnie fajną oryginalną treść. Szkoda jednak, że prędko Solar Opposites legalnie w Polsce nie obejrzymy.

A szkoda, bo choć o serialu nie wiemy w zasadzie nic więcej poza tym, co jest napisane powyżej, tak osoby odpowiedzialne za genialnych Ricka i Morty’ego są już dla nas dostateczną reklamą, by chcieć tę animację obejrzeć jak najszybciej. Zwłaszcza, że pomysł na estetykę Solar Opposites (patrz tweety poniżej) już teraz mi się bardzo podoba.

REKLAMA

Serial nie ma jeszcze ustalonej daty premiery. Co gorsza, nic nie zapowiada, by usługa Hulu miała wkroczyć do Polski. Jest jednak pewne światełko w tunelu. Na chwilę obecną Hulu funkcjonuje w raptem dwóch krajach: w Stanach Zjednoczonych i w Japonii. A to oznacza, że może chcieć sprzedać prawa do emisji Solar Opposites innym telewizjom czy usługom VoD poza granicami państw, w których operuje.

Niestety, nie można brać tego za pewnik. Solar Opposites będzie drugą animacją dla dorosłych od Hulu. Pierwsza – The Awesomes – nie tylko nigdy nie trafiła do Polski, ale też nigdy nie została sprzedana jakiejkolwiek wypożyczalni VoD. Jedyną alternatywą względem Hulu było kupno wersji na płytach optycznych…

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA