REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

"Songs Of Innocence" już dostępne w streamingu

Najnowszy krążek grupy U2, "Songs Of Innocence" trafił na najpopularniejsze serwisy streamingowe, można także zakupić już jego fizyczną wersję. Do wczoraj płytę można było bezpłatnie pobrać z iTunes. 

14.10.2014
15:22
„Songs Of Innocence” już dostępne w streamingu
REKLAMA

Darmowe "Songs Of Innocence" miało być miłą niespodzianką dla wszystkich użytkowników iTunes, ale nie przyniosły U2 spodziewanego sukcesu. Spośród ponad 500 milionów odbiorców jedynie pięć procent - 26 milionów - zdecydowało się go pobrać. W dodatku wiele osób nie było zachwycone faktem, że album wylądował na ich koncie niezależnie od tego, czy ktoś tego chciał, czy nie i Apple musiało stworzyć specjalną stronę, umożliwiającym jego usunięcie.

Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji przesłuchać "Songs Of Innocence", to właśnie nadarza się ku temu kolejna okazja. Płyta w wersji deluxe, czyli rozszerzona o pięć dodatkowych utworów i kilka piosenek w wersji alternatywnej, została udostępniona w najpopularniejszych serwisach streamingowych - Spotify i Deezerze. Jeśli zastanawiacie się, czy warto - w wyborze powinna pomóc wam nasza recenzja.

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA