REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Sonic ściga się przy dźwiękach hitu Coolio. Zobacz zwiastun filmu o słynnym jeżu z gier wideo

Ekranizacje gier zawsze mają pod górkę i do rzadkości należą sytuacje, kiedy udaje się z nich stworzyć udane filmy. Jeśli na tapetę weźmiemy platformówkę, to zadanie wydaje się jeszcze bardziej karkołomne. Zwiastun filmu „Sonic The Hedgehog” niestety nie napawa optymizmem.

30.04.2019
18:40
Sonic The Hedgehog zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Jeżeli ktoś jeszcze pamięta taką firmę jak Sega, to z pewnością nie jest mu obcy niebieski jeż w czerwonych adidasach, który pokonuje odległości z nadnaturalną prędkością. Fabuła w growym „Sonicu” zawsze była zdawkowa. Chodziło o wymęczenie palców przy unikaniu przeszkód i zbieraniu złotych pierścieni czy czymkolwiek one były.

Ktoś jednak podjął się przeniesienia kultowej postaci na ekran. Tym kimś jest Jeff Fowler, dla którego będzie to debiut w pełnym metrażu. Z drugiej strony odpowiadał on także za wizualną stronę filmu „Gdzie mieszkają dzikie stwory” Spike’a Jonze’a, więc być może nie jest na straconej pozycji.

„Sonic The Hedgehog” - zwiastun:

Film ma być komedią akcji, a na ekranie Sonic wraz ze swoim ludzkim przyjacielem Tomem Wachowskim połączą siły w obronie przyszłości Ziemi. Będą musieli powstrzymać nikczemnego dra Robotnika, który chce porwać Sonica i wykorzystać jego moce do dominacji nad światem.

REKLAMA

Głosu jeżowi użyczył Ben Schwartz, w jego przyjaciela wcielił się James Marsden („Zaczarowana”, „Dla ciebie wszystko”), zaś Robotnika zagrał Jim Carrey. W obsadzie znaleźli się ponadto Tika Sumpter, Natasha Rothwell, Neal McDonough oraz Adam Pally.

„Sonic The Hedgehog” wejdzie na ekrany kin 8 listopada.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA