REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

AXN doczekał się własnego VoD, gdzie obejrzycie seriale. Aplikacja na Androida już dostępna

A to ci miła niespodzianka. Firma Sony wydała właśnie do Sklepu Play aplikację Sony Networks. Za jej pomocą zyskamy dostęp do treści emitowanych przez kanały AXN. I nie tylko.

14.11.2018
20:00
axn vod
REKLAMA
REKLAMA

Aplikacja Sony Networks została wydana z okazji premiery telefonu Xperia XZ3. Na szczęście skorzystać z niej mogą posiadacze urządzeń dowolnej marki, pod warunkiem, że działają one pod kontrolą systemu operacyjnego Android. A skorzystać warto: znajdziemy w niej ponad 360 godzin materiałów wideo z należących do Sony stacji AXN. Należą do nich, między innymi, Absentia, Carter, Okup czy The Kennedys.

Aplikacja wyróżnia się jednak od konkurencji treściami dodatkowymi. Poza standardowym dostępem do filmów i seriali zawiera dodatkowe treści redakcyjne. Poznamy ciekawostki ze świata filmów i seriali, obejrzymy dodatkowe materiały wideo, czy też poznamy program telewizyjny kanałów AXN.

Niestety, jest pewien haczyk. Pełną wersję aplikacji otrzymają wyłącznie posiadacze Sony Xperia XZ3.

Użytkownicy Sony Xperia XZ3 mogą bez ograniczeń, przez trzy miesiące, korzystać z pełnej oferty aplikacji Sony Networks. Posiadacze tego telefonu będą też mogli wziąć udział w finalnym opracowaniu aplikacji, gdyż po miesiącu użytkowania poproszeni zostaną o wypełnienie ankiety, poprzez Xperia Lounge, w celu lepszego dopasowania treści oraz użyteczności do ich wymagań.

REKLAMA

A co z posiadaczami pozostałych telefonów? Ci niestety będą ograniczeni wyłącznie do darmowych treści. I tak nie jest źle – wszak za korzystanie z aplikacji nic nie płacimy – jednak oferta dla tych odbiorców jest znacząco okrojona. Nadal jednak zyskujemy dostęp do takich pozycji, jak seriale Candice Renoir, Heads up daily! Czy Totalcar.

Wygląda więc na to, że Sony Networks jest usługą mającą na celu przede wszystkim zwiększenie sprzedaży telefonu Xperia XZ3, oferując jego potencjalnym klientom kolejny atut, jakim jest dostęp do AXN w formie VoD. Szkoda tylko, że pozostali nie mogą nawet zapłacić za rozszerzony dostęp do treści. Zwłaszcza, że aplikacja Sony Networks jest ładna i wygodna…

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA