REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Komandosi kontra duchy - imponujący zwiastun filmu akcji "Spectral" od Netfliksa

Jak tak mają wyglądać filmy telewizyjne, to ja mam coraz mniej powodów by chodzić do kina. Trailer superprodukcji Netfliksa zapowiada wielkie widowisko.

04.12.2016
12:40
Imponujący zwiastun filmu akcji "Spectral" od Netfliksa
REKLAMA
REKLAMA

Wszyscy wiemy, że telewizja obecnie przewyższa pod względem fabuły większość produkcji kinowych, natomiast duży ekran miał póki co przewagę jeśli chodzi o rozmach. Wiele wskazuje jednak na to, że i tę sferę wkrótce ma szansę przebić streaming.

Zaprezentowany właśnie zwiastun pełnometrazowego filmu Netfliksa "Spectral" zachwyca od strony wizualnej. Wartka akcja, świetne efekty specjalne - zapowiada się ciekawiej niż niejedna hollywoodzka superprodukcja.

"Spectral" opowiada o grupie komandosów, którzy zostali wysłani na bitwę z do jednego z europejskich miast opanowanego przez tajemnicze istoty przypominające duchy. Mamy tu więc ciekawą mieszankę kina akcji, filmu wojennego, science-fiction oraz horroru.

REKLAMA

Co ciekawe, Netflix opublikował zwiastun "Spectral" dopiero teraz, czyli tuż przed samą premierą filmu, która ma mieć miejsce już 9 grudnia.

spectral_netflix_news class="wp-image-76921"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA