REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Muzyka

Wiadomo już, kto wykona i jak będzie się nazywał utwór tytułowy do "Spectre"

Tytułowy utwór do "Spectre", nowego filmu o Jamesie Bondzie, wykona brytyjski muzyk Sam Smith. Noszącą tytuł Writing’s On The Wall piosenkę można już zamówić w preorderze. 

08.09.2015
10:48
Wiadomo już, kto wykona i jak będzie się nazywał utwór tytułowy do Spectre
REKLAMA
REKLAMA

O tym, że to właśnie Writing’s On The Wall będzie tytułową piosenką nowej produkcji o przygodach Agenta 007 Sam Smith poinformował za pośrednictwem Twittera, określając to wydarzenie jako jeden z największych sukcesów w jego karierze. Kawałek został nagrany już w styczniu tego roku, a oficjalną premierę będzie miał za nieco ponad dwa tygodnie, 25 września. Dostępny jest preorder utworu - na razie w formie CD lub płyty winylowej, ale po północy będzie można go także zamówić za pośrednictwem iTunesa.

Sam Smith to brytyjski wokalista popowy i soulowy oraz kompozytor, któremu popularność przyniosło nagranie partii wokalnych w utworze Latch duetu Disclosure w 2012 roku. Smith ma na koncie jeden album studyjny - "In the Lonely Hour", za który w lutym 2015 roku otrzymał aż cztery Nagrody Grammy.

REKLAMA
sam smith spectre

Smith będzie pierwszym solowym brytyjskim artystą, który wykona tytułowy utwór do filmu o Jamesie Bondzie od 1965 roku, kiedy to Tom Jones zaśpiewał Thunderball do filmu "Operacja Piorun". Piosenkę do poprzedniego widowiska o Agencie 007, "Skyfall", wykonała Adele, za co została nagrodzona Oscarem w kategorii najlepsza piosenka. Czy Sam Smith ma szansę, by powtórzyć ten sukces? Przekonamy się już niebawem.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA