REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Przebrał się za Spider-Mana i przywiązał się do okna. Wszystko po to, by zaprosić dziewczynę na bal

Nietypowe oświadczyny, śluby pełne przepychu, chrzty ociekające złotem i srebrem. Zwykle takie wydarzenia związane są z niemałymi pieniędzmi i odrobiną kreatywności. Zupełnie odwrotnie było w przypadku chłopaka, który postanowił zaprosić dziewczynę na bal... w przebraniu Spider-Mana.

23.05.2018
16:10
Nastolatek jak Spider-man. W stroju bohatera zaprosił dziewczynę na bal
REKLAMA
REKLAMA

Cała sprawa miała miejsce w Medford w stanie Oregon w USA. Nastolatek postanowił znaleźć kreatywny sposób na zaproszenie swojej dziewczyny na bal, który organizowany jest w liceach z okazji zakończenia roku szkolnego. Siedemnastolatek okazał się na tyle kreatywny, że postanowił wykorzystać superbohatera, którego - jak podaje portal Insider – on i jego dziewczyna bardzo lubią.


Chłopak przypiął linę do okna, założył strój charakterystyczny dla bohatera granego ostatnio przez Toma Hollanda i... czekał. W rozmowie z portalem Insider mówi, że wisiał tak zaledwie przez kilka minut. Kiedy jego dziewczyna pojawiła się przed domem, poprosił ją, aby poszła z nim na bal. Ta się zgodziła.

Ostatnia popularność Spider-Mana wynika zapewne z obecności Petera Parkera w MCU.

REKLAMA

Ja natomiast w zdjęciach opublikowanych na Twitterze przez zaproszoną na bal dziewczynę widzę nawiązanie do starszego kinowego filmu. Chociaż oczywiście jest to trochę naciągane, to Spider-Man z 2002 roku dał nam scenę, która zapisała się w historii popkultury. Mowa oczywiście o pocałunku Petera Parkera (w tej roli Tobey Maguire) i Mary Jane Watson (Kirstem Dunst). W filmie Sama Raimiego Spider-Man wisi do góry nogami, a – jak wiemy – chemia między bohaterami wynika nie tylko z tego, że jeszcze chwilę temu Parker pokonał kilku naprzykrzających się MJ przestępców.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA