REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Co Spider-Man robił w trakcie Wojny bohaterów? Nagrywał vloga

Pojawienie się zupełnie nowego Spider-Mana w filmie Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów było jedną z największych atrakcji, jakie Marvel zaplanował dla swoich fanów. Teraz w końcu dowiemy się, co Peter Parker robił w Berlinie, kiedy dostał nowy kostium i gdzie trafił po bitwie na niemieckim lotnisku.

04.07.2017
9:05
Co Spider-Man robił w trakcie Wojny bohaterów? Nagrywał vloga
REKLAMA
REKLAMA

Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów to jedna z lepszych produkcji Marvel Studios. Nie tak dobra jak Zimowy Żołnierz, Ant-Man czy pierwszy Iron Man, ale wciąż trzymająca akceptowalny poziom. Co ciekawe, prawdziwymi gwiazdami tej produkcji okazali się herosi drugoplanowi - Black Panther oraz Spider-Man. Ten pierwszy nie wygląda na osobę, która kręci własne vlogi. Ten drugi - zdecydowanie tak!

W ramach akcji promocyjnej Spider-Man: Homecoming Marvel opublikował vlog Człowieka-Pająka.

Materiał wideo został nagrany smartfonem z bardzo niskiej jakości obiektywem. Klip pokazuje, co stało się zaraz po tym, jak Tony Stark oraz Peter Parker opuścili mieszkanie ciotki May w nowojorskiej dzielnicy Queens. Dwaj superbohaterowie udali się do Niemiec, lecz nim doszło do konfrontacji z drużyną Kapitana Ameryki, herosi zatrzymali się w hotelu. Peter wszystko udokumentował na filmie i to właśnie sceny z niemieckiego hotelu są najciekawszym, najzabawniejszym fragmentem niecodziennego materiału promocyjnego:

REKLAMA

Po wydarzeniach z Niemiec Spider-Man wraz ze swoim mentorem/szefem/sponsorem rozmawiają o nowym kostiumie Człowieka-Pająka, a także zakresie „superbohaterskich obowiązków” Petera Parkera. To już solidne podwaliny pod nadchodzący wielkimi krokami film Spider-Man: Homecoming, którego recenzję już jutro przeczytacie na Spider’s Web. Wybieramy się na przedpremierowy pokaz i nie omieszkamy o tym napisać!

Spider-Man: Homecoming zadebiutuje w polskich kinach już 14 lipca 2017 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA