REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Seriale /
  4. VOD

Najpopularniejsze teksty na Rozrywka.Blog w 2018 roku. O tym najchętniej czytaliście!

To był dla nas świetny rok. W 2018 roku udało nam się przekroczyć magiczną barierę miliona unikalnych użytkowników miesięcznie (a także tych realnych, zliczanych przez Gemiusa). Urośliśmy niebywale i to nie tylko nasza zasługa, a także wasza - naszych czytelników.

01.01.2019
19:43
rozrywka.blog
REKLAMA
REKLAMA

Każdego dnia i miesiąca chcemy uczynić to miejsce lepszym i ciekawszym, starając uczyć się na własnych błędach. Rok 2018 był dla nas wyjątkowy. Bardzo zwiększyliśmy zasięgi, a co za tym idzie liczbę czytelników. Jeśliby porównać rok 2017 z 2018, to niemal potroiliśmy wejścia na naszą stronę, a odsłony Rozrywki wzrosły ponad dwukrotnie.

Miesięcznie odwiedza nas aktualnie ok. 1,4 mln unikalnych użytkowników. I mamy nadzieję na więcej.

Oby kolejny rok był jeszcze lepszy niż ten miniony. Aby wam nieco pomóc i aby ułatwić wejście na stronę Rozrywki, bloga należącego do Grupy Spider's Web, uruchomiliśmy nowy adres strony, który będzie nam służył za nową nazwę.

Znajdziecie nas od teraz pod adresem: Rozrywka.Blog. Mamy nadzieję, że będziecie do nas wracać!

rozrywka teksty class="wp-image-121147"

10 najchętniej czytanych tekstów na Rozrywka.Blog w 2018 roku:

Miejsce 10. Zuzanna Lesień: Filmy i seriale do oglądania za darmo. Oto legalne serwisy VoD i kanały YouTube, za które nie musisz płacić (88 tys. odsłon)

Miejsce 9. Jakub Grygiel: Netflix dla początkujących. Co to jest, ile to kosztuje, co znajduje się w ofercie? (104 tys. odsłon; tekst z 2016 roku)

Miejsce 8. Joanna Tracewicz: Co planuje Netflix w 2018 roku? Sprawdź listę premier - (117 tys. odsłon; tekst z 2017 roku)

Miejsce 7. Joanna Tracewicz: Nowa ramówka TVN-u w końcu zmusiła mnie, żebym wyłączyła telewizor. I to nie przez awarię (117 tys. odsłon)

Miejsce 6. Maciej Gajewski: Jeśli jeszcze nie widziałeś tych filmów, to bierz się za oglądanie. Najwyżej ocenione produkcje Netflix Originals (128 tys. odsłon)

Miejsce 5. Piotr Grabiec: Analizujemy zakończenie Avengers: Wojna bez granic i przewidujemy fabułę Avengers 4 (134 tys. odsłon)

Miejsce 4. Tekst redakcyjny: Najlepsze seriale Netflix Originals, które musisz zobaczyć (144 tys. odsłon)

Miejsce 3. Piotr Grabiec: Chcesz nadrobić zaległości przed Avengers: Wojna bez granic? Sprawdź przewodnik po filmach Marvela (159 tys. odsłon)

Miejsce 2. Karol Kopańko: 9 najciekawszych horrorów, które już niedługo pojawią się w kinach (160 tys. odsłon)

Miejsce 1. Joanna Tracewicz: Te seriale trzeba znać. Najwyżej oceniane Netflix Originals w historii (497 tys. odsłon; 1. miejsce na całym Spider's Web)

REKLAMA

_________________________________________________________________________________________

Dziękujemy, że wpadłeś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA