REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Tak wygląda Spielberg - dokument HBO o reżyserze, do którego zaangażowano DiCaprio oraz Neesona

Do sieci trafił pierwszy zwiastun nadchodzącego dokumentu o tytule Spielberg. Materiał wyprodukowany przez HBO został poświęcony jednemu z najlepszych reżyserów na świecie.

25.09.2017
9:08
Spielberg - dokument HBO o reżyserze z DiCaprio oraz Neesonem
REKLAMA
REKLAMA

Szczęki. Raport Mniejszości. Monachium. Szeregowiec Ryan. Jurassic Park. Lista Schindlera. Indiana Jones. E.T. - Steven Spielberg ma w swoim dorobku masę wspaniałych filmów. Nie można jednak zapominać o tytułach, które nie zdobyły takiego uznania wśród widzów i krytyków. The BFG, Przygody Tintina czy Wojna światów to również produkcje wyreżyserowane przez Spielberga.

Steven Spielberg to reżyser którego można uwielbiać lub nie, ale jednego nie można mu odmówić - wielkiego wpływu na Hollywood.

Większość filmów tego reżysera dosłownie zmieniło całą branżę. Redefiniowało gatunki. Szczęki, Jurassic Park czy E.T. miało podobny wpływ na światową popkulturę co Gwiezdne wojny lub Gladiator. Chociażby z tego powodu Spielberg jest słusznie uznawany za prawdziwy fenomen pośród reżyserów, producentów i scenarzystów.

Ten fenomen chce podkreślić HBO, które wielokrotnie współpracowało ze Spielbergiem.

REKLAMA

Telewizyjny gigant lada moment opublikuje dokument poświęcony temu reżyserowi, w którym zgodziły się pojawić gwiazdy największego kinowego formatu. Wśród nich najjaśniej świeci (pewnie odbitym blaskiem upragnionego Oscara) Leonardo DiCaprio oraz bojowo nastawiony Liam Neeson, który zdaje się przeżywać w Hollywood swoją drugą młodość.

Czy dokument będzie czymś więcej niż tylko pieśnią pochwalną na cześć współpracownika HBO - o tym przekonamy się już 7 października 2017 roku. Wtedy bowiem Spielberg pojawi się na platformach VoD medialnego giganta.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA