REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

The Last Jedi i film o Hanie Solo. A potem? Mamy pierwsze plotki!

Lucasfilm ma pełne ręce roboty. Odkąd wytwórnia została przejęta przez Disneya zyskała dostęp do wielkiej kupy pieniędzy. Na co zamierza je wydać poza projektami, które już znamy.

24.04.2017
11:13
spin-off Gwiezdnych wojen
REKLAMA
REKLAMA

Wiemy, że trwa produkcja filmu z uniwersum Gwiezdnych wojen, która ma się koncentrować na przygodach młodego Hana Solo. Wiemy też, że jeszcze w tym roku na ekranach kin ujrzymy kolejny, ósmy epizod gwiezdnej sagi, tym razem w formie The Last Jedi. I… to właściwie tyle, co wiemy.

Nikt jednak nie wątpi, że manufaktura Gwiezdnych wojen dopiero się rozkręca. Możemy założyć, że po premierze ósmego epizodu sagi od razu ruszy produkcja dziewiątego. Reszta to już tylko spekulacja. Choć… jeśli wierzyć tym całkiem wiarygodnym źródłom, mamy już pewne pod nią fundamenty.

Współtwórca Mr. Robot ma pomysł na kolejny spin-off Gwiezdnych wojen.

Według informacji zdobytych przez Omega Underground, a ta redakcja ma zaskakująco dobre źródła, Sam Esmail spotkał się już kilkukrotnie z przedstawicielami Lucasfilm. Zapewne nie on jeden stara się sprzedać jakiś pomysł na Gwiezdne wojny, więc z tej informacji niekoniecznie wynika coś czym powinniśmy się specjalnie ekscytować, ale to pierwsze w jakikolwiek sposób konkretne informacje o nowym filmie z gwiezdnowojennego uniwersum.

Sam Esmail to twórca serialu Mr. Robot. Nie wiadomo jaki pomysł na scenariusz ma reżyser – na dodatek na razie ponoć jest rozważany przez Lucasfilm wyłącznie w roli scenarzysty – jednak spotkał się on już ze studiem kilkukrotnie, a to oznacza, że ów pomysł jest na tyle dobry, że wart rozważenia.

Obi-wan Kenobi czy Boba Fett? To właśnie te filmy ma planować Lucasfilm.

Lucasfilm, według niepotwierdzonych informacji, ma plany na dwa spin-offy gwiezdnej sagi. Pierwszy miałby opowiadać losy Obi-wana Kenoebiego pomiędzy trzecim a czwartym epizodem sagi. Co szczególnie cieszy, Ewan McGregor wyraził zainteresowanie jeśli chodzi o udział w filmie, „jeśli by taki powstał”.

REKLAMA

Drugi film o którym dobrze poinformowane ptaszki ćwierkają od dłuższego czasu to film o przygodach Boby Fetta, czyli łowcy nagród któremu udało się w Imperium kontratakuje porwać pewnego sprytnego przemytnika (nie jestem pewien czemu nadal chcę chronić widzów przed spoilerami… to ktoś tego jeszcze nie oglądał?!). Niewykluczone, że Esmail – na marginesie, agent Esmaila jest ojcem córki Carrie Fisher – ma też zupełnie inny pomysł.

Pierwsze oficjalne informacje na temat kolejnego spin-offu Gwiezdnych wojen mają pojawić się latem. Czekamy…

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA