REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Co byście powiedzieli na spin-off "Z Archiwum X"?

Sześć odcinków. Tyle, na tę chwilę, ma mieć dziesiąty sezon serialu "Z Archiwum X", który na telewizyjną antenę powróci po czternastu latach przerwy. Wiele wskazuje jednak na to, że na tym wcale się nie skończy. 

05.11.2015
10:59
Co byście powiedzieli na spin-off Z Archiwum X?
REKLAMA
REKLAMA

Umówmy się, że scenariusz, według którego powrót "Z Archiwum X" okazuje się sukcesem, a serial cieszy się ogromną popularnością, jest nie tylko możliwy, ale wręcz bardzo prawdopodobny. Zaangażowani w produkcję rebootu twórcy i aktorzy od jakiegoś czasu wspominają, że w takim wypadku dziesiąty sezon może zostać przedłużony o kolejne odcinki.

z-archiwum-x

To oczywiście nic pewnego, tym bardziej, że David Duchovny i Gillian Anderson, czyli serialowi Fox Mulder i Dana Scully, nieszczególnie mają jeszcze czas i ochotę, by kręcić kilka czy kilkanaście nowych odcinków rocznie. Duchovny jakiś czas temu przyznał, że wolałbym pojawiać się w "Z Archiwum X" jako postać drugoplanowa, co wymagałoby od niego zdecydowanie mniej zaangażowania. I być może tak właśnie się stanie.

Okazuje się bowiem, że Fox rozważa stworzenie spin-offu "Z Archiwum X". Główne role miałaby w nim grać para nowych agentów - Miller i Einstein, która po raz pierwszy zostanie zaprezentowana widzom w dziesiątym sezonie serialu. Jak dotąd nikt oficjalnie nie potwierdził tych doniesień, ale zapytany o to wprost przez dziennikarza TVLine Chris Carter nie zaprzeczył, że coś może być na rzeczy.

REKLAMA
z archiwum x

Powstanie spin-offu "Z Archiwum X" byłoby niewątpliwie ciekawym ruchem ze strony producentów serialu, który mógłby okazać się strzałem w dziesiątkę. Wyobrażacie sobie, że Muldera i Scully zastępują Miller i Einstein?

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA