REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Spotify dla studentów to nowa oferta popularnej platformy muzycznej. Ma się opłacać

Komunikacja miejska, Polskie Koleje Państwowe, sieci lokali gastronomicznych, a teraz także Spotify - najpopularniejsza platforma strumieniowania muzyki na świecie dołącza do podmiotów, które realizują usługi dla studentów przy obniżonej cenie.

19.04.2017
11:10
darmowy Spotify - albumy na wyłączność Premium
REKLAMA
REKLAMA

Czym jest Spotify dla studentów? To tańsze o połowę Spotify Premium, z którego mogą skorzystać wybrani klienci. Platforma muzyczna posiada własną listę akredytowanych wyższych uczelni, których studenci mogą wziąć udział w promocji. Aby sprawdzić, czy możecie skorzystać z atrakcyjnej oferty, musicie wziąć udział w procesie weryfikacyjnym.

Spotify dla studentów to 50-proc. zniżka na abonament Spotify Premium.

Na polskim rynku daje to koszt w wysokości 10 złotych miesięcznie. Bardzo dobra stawka, jak za dostęp do ponad 30 milionów utworów, które możemy pobrać offline do pamięci mobilnego urządzenia. Przy tej sumie po prostu nie wypada już napisać, że Spotify jest „za drogie” albo, że się „nie opłaca”.

REKLAMA

Oferta Spotify dla studentów rusza wraz z 19 kwietnia 2017 roku. Co ciekawe, na ten moment platforma strumieniująca muzykę nie podała, do kiedy będzie obowiązywać promocja. Równie ciekawe jest to, że Spotify zamierza wyrywkowo weryfikować autentyczność studiujących za sprawą profesjonalnej zewnętrznej firmy, która specjalizuje się w procesach sprawdzania wiarygodności klientów, użytkowników oraz internautów.

Pełen regulamin oferty zniżkowej dla studentów znajdziecie w tym miejscu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA