REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Spotify przeanalizuje twój gust muzyczny i powie, którą postacią z "Gry o tron" jesteś. Ja nie mogę narzekać

Włodarze Spotify wychodzą z kolejną świetną inicjatywą. Na dwa dni przed premierą nowego sezonu serialu "Gra o tron", każdy użytkownik muzycznej platformy może zobaczyć, jaką postacią z superprodukcji HBO jest, na podstawie gustu muzycznego.

22.04.2016
18:26
Spotify powie ci, jaką postacią z Gry o Tron jesteś
REKLAMA
REKLAMA

Sam nie mogę narzekać na mojego awatara. Zgodnie z algorytmami Spotify, najbliżej mi do Jona Snowa. Trochę psychodeli, trochę smętnych kawałków oraz dużo rocka to prosta droga do zostania bękartem Neda Starka. Poza drobnostką związaną z faktem, że mój awatar jest aktualnie martwy, nie mam się do czego przyczepić.

Spotify i "Gra o tron" to naprawdę udane połączenie.

Obserwuję, jakie profile wypadają moim znajomym. Widziałem już Daenerys zakochaną w transie i popie, a także zarośniętego Tormunda z Północy, który uwielbia metal i ostrzejsze brzmienia. Podobno komuś trafił się Hodor. Jestem ciekaw, jakie trzeba spełnić przesłanki, aby wylosować właśnie tego bohatera. Może wystarczy słuchać jednej piosenki bez przerwy, raz za razem? Coś jak Hodor, Hodor, Hodor…

REKLAMA

Aby sprawdzić, jaką postacią z "Gry o tron" jesteś, musisz wejść POD TEN ADRES. Po zalogowaniu się na swoje konto Spotify, od razu zobaczysz, do kogo zostałeś przyporządkowany. Kto wie, może przy odrobinie szczęścia będzie to ktoś żywy.

Mam do was prośbę - podzielcie się w komentarzach zdjęciami, jakie postaci z "Gry o tron" zostały wam przypasowane. Jestem naprawdę ciekaw, jak Spotify połączyło gatunki i podgatunki muzyczne z protagonistami oraz antagonistami popularnego serialu HBO.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA