REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Wakacje ze Spotify. Serwis udostępnił właśnie nowe Letnie muzyczne wspomnienia

Letnie muzyczne wspomnienia to nowa spersonalizowana playlista od serwisu Spotify. Dzięki niej przypomnicie sobie, jakie dźwięki towarzyszą wam, gdy słońce grzeje najmocniej.

21.06.2018
14:29
Wakacje ze Spotify. Serwis udostępnił Letnie muzyczne wspomnienia
REKLAMA
REKLAMA

Mówisz "lato" i myślisz: piękna pogoda, błękitne niebo i oczywiście... muzyka. Te gorące miesiące mają to do siebie, że urlopowe kurorty, popularne wakacyjne miejsca, ale też knajpy i restauracje puszczają utwory, które okrzyknięte hitami lata będą towarzyszyć nam przez następne miesiące. Nawet jeśli w pewnym momencie będziemy mieli ich dość, to gdy za jakiś czas usłyszymy je znowu, bardzo prawdopodobne, że nasze myśli od razu skierują się do tych miłych skojarzeń poprzednich wakacji.

Wie o tym Spotify i wprowadza Letnie muzyczne wspomnienia.

Jest to specjalna lista, która ma przypomnieć nam najlepsze hity minionych wakacji. Na szczęście nie będą to z góry ustalone kawałki, ale raczej takie, które sami wybieraliśmy, lista będzie bowiem spersonalizowana. Znajdą się na niej utwory, których najczęściej słuchaliśmy w okresie letnim.

 class="wp-image-174580"

Wszyscy użytkownicy korzystający z serwisu dłużej niż dwa lata otrzymają utwory, których słuchali od początku posiadania konta Spotify. Niestety, playlisty dostępne są tylko dla tych, którzy założyli konto przed czerwcem 2017, co zrozumiałe.

Letnie muzyczne wspomnienia dostępne są na stronie głównej aplikacji. Dotyczy to systemów Android i iOS. Aby zażyć odrobinę letniej nostalgii, możemy wejść również na stronę Spotify.com/rewind.

Dodatkowo pod tym adresem znajdziecie wszystkie playlisty od serwisu, których wspólnym tematem jest właśnie najcieplejsza pora roku. Nic tylko słuchać i cieszyć się piękną pogodą.

REKLAMA

A tu znajdziecie przykładową playlistę naszej redakcyjnej koleżanki.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA