REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Spotify Party rozkręca się na Sylwestra. Co godzinę posłuchasz nowej playlisty stworzonej przez znanego artystę!

Usługa Spotify Party została już jakiś czas uruchomiona w ramach platformy streamingowej i polega na możliwości wybrania playlisty, która będzie współgrała z naszym nastrojem i charakterem spotkania w gronie znajomych, przyjaciół. Z okazji zbliżającego się Sylwestra (tak, to już jutro!) Spotify zaprosiło 18 artystów. Każdy z nich stworzy playlistę wraz z którą będziemy mogli świętować nadejście Nowego Roku.

30.12.2015
11:14
Spotify Party rozkręca się na Sylwestra. Co godzinę posłuchasz nowej playlisty stworzonej przez znanego artystę!
REKLAMA
REKLAMA

Podczas imprezy imprezy sylwestrowej playlisty pojawiać się będą co godzinę. Będziemy więc mieli możliwość przebierania i wybierania spośród propozycji, które przygotują dla nas znani muzycy. Wśród zaproszonych gości znajdują się między innymi Mark Ronson, Tiesto, Pitbull, Selena Gomez, Puff Daddy, Meghan Trainor oraz Avicii. Na pewno więc będzie różnorodnie i każdy, zarówno fan elektroniki jak i popu, znajdzie coś dla siebie.

REKLAMA

Playlisty zostaną udostępnione użytkownikom Spotify w Sylwestra, czyli już jutro, 31 grudnia. Będzie można ich słuchać do 2 stycznia 2016 roku. Będzie więc trochę czasu, by móc przesłuchać wszystkie utwory i być może zaprosić najbliższych na kolejną imprezę w Nowy Rok.

Pomysł zorganizowania takiej niespodzianki dla odbiorców platformy streamingowej to strzał w dziesiątkę! Ileż to razy podczas spotkania towarzyskiego ktoś zastanawia się, jaki numer teraz puścić, bo zabrakło czasu, by przygotować kilkadziesiąt utworów na wieczór? Teraz już nie musimy się martwić o muzykę w sylwestrową noc. Spotify zadbało o to za nas.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA