REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Spotify powie ci, którym bohaterem Star Wars jesteś, na podstawie... słuchanej muzyki

Osoby odpowiedzialne za Spotify zaskakują kolejną świetną akcją. Po muzycznym podsumowaniu naszego profilu na rok 2015 przyszedł czas na mariaż z samą Mocą. Na podstawie słuchanych utworów, Spotify powie ci, którą byłbyś postacią w uniwersum Gwiezdnych wojen.

15.12.2015
15:31
Spotify powie ci, którym bohaterem Star Wars jesteś
REKLAMA
REKLAMA

Ja ze swojego awatara jestem jak najbardziej zadowolony. Z racji tego, że 31% słuchanej przeze mnie muzyki to Hard Rock, 25% to Heavy Rock, a 11% zostało zakwalifikowane jako Modern Alternative, pasuje do mnie nowa postać Kylo Rena z nadchodzącego Star Wars: The Force Awakens.

Każdy użytkownik Spotify może sam sprawdzić, jaką postacią z Gwiezdnych wojen byłby na podstawie swojego gustu muzycznego.

Wystarczy, że wejdziecie POD TEN ADRES i zalogujecie się na wasze konto Spotify. Proces jest całkowicie bezpieczny, świetnie zaanimowany i dostarcza wielu niesamowitych zdjęć z nadchodzącego Przebudzenia Mocy.

spotify star wars kylo ren
REKLAMA

Na ten moment widziałem już Yodę, Hana Solo i Luke’a Skywalkera. Podobno, żeby zostać Chewbaccą, trzeba być fanem popularnego w latach 80-tych Hair Metalu. To miałoby sens. Ciekaw jestem, jak rozkłada się dobór muzycznych gatunków na pozostałych bohaterów sagi Gwiezdnych wojen. Będę wdzięczny, jeżeli podzielicie się waszymi wynikami w komentarzach.

Przy okazji – premiera Star Wars: Episode VII – The Force Awakens już za 4 dni. Wyobrażacie to sobie? Coś niesamowitego. Spotify jedynie umiejętnie podkręca atmosferę.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA