REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Spotify Wrapped 2023 właśnie wystartowało

Koniec roku to czas podsumowań, a jednym z tych, na które ludzie czekają z niecierpliwością, jest Spotify Wrapped. Indywidualne zestawienie właśnie trafiło na muzyczną aplikację.

29.11.2023
14:41
Spotify Wrapped 2023 jest już dostępne. Sprawdź swoje muzyczne zestawienie
REKLAMA

Użytkownicy Spotify, którzy w ciągu roku aktywnie korzystają z aplikacji, co roku w okolicach grudnia mogą przyjrzeć się temu, czego słuchali przez cały rok. Na podstawie muzyki, która była odtwarzana przez właściciela konta, Spotify umożliwia wgląd w zestawienie danych o aktywności internautów na platformie, do których należą m.in. najchętniej słuchane gatunki, ilość wysłuchanych piosenek, najczęściej odtwarzane kawałki, ilość czasu spędzonego na słuchaniu muzyki czy liczbę artystów.

REKLAMA

Spotify Wrapped 2023 jest już w aplikacji

Aby sprawdzić, jak wygląda Spotify Wrapped, wystarczy zalogować się do aplikacji Spotify i kliknąć przycisk "Wrapped" obok swojego profilu. Pojawi się wtedy cała sekcja związana ze Spotify Wrapped, która obejmuje nie tylko zestawienie najchętniej słuchanych piosenek i wykonawców, czyli ilość czasu spędzoną na słuchaniu, ale również dedykowany użytkownikowi merch od jego ulubionych artystów czy nawet propozycje muzycznych wydarzeń. Użytkownicy mogą także zapraszać swoich przyjaciół do tworzenia własnych playlist, a także wysłuchać wiadomości od wykonawców.

REKLAMA

Spotify umożliwia także na przyjrzenie się temu, jak wyglądał cały 2023 roku pod względem TOP utworów, TOP artystów czy TOP piosenek nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

Spotify Wrapped 2023
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA