REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

The Boss w intymnym wydaniu. „Springsteen on Broadway” od dziś na Netfliksie

Nie tylko dla fanów The Bossa - od dziś na Netfliksie możecie oglądać „Springsteen on Broadway”, zapis wyjątkowego koncertu muzyka.

16.12.2018
10:00
bruce springsteen on broadway
REKLAMA
REKLAMA

„Springsteen on Broadway” to zapis jednego z koncertów amerykańskiego muzyka w Walter Kerr Theatre na Broadwayu. Występ został urozmaicony osobistymi historiami i akustycznymi wersjami znanych przebojów. The Boss opowiada o swoich rodzicach, o dorastaniu, o miłości jego życia. Wydarzenie na Broadwayu inspirowane jest bestsellerową autobiografią „Born to Run”. Springsteenowi na scenie towarzyszyła żona Patti Scialfa.

Ted Sarandos, główny specjalista ds. treści Netfliksa, tak komentował zapowiedź nowego tytułu na platformie:

Cieszymy się, że Bruce Springsteen – mistrz storytellingu, humanista i głos wszystkich ludzi – pojawi się na Netfliksie ze swoim historycznym występem. To przełomowe doświadczenie przekracza granice teatru, koncertu i filmu. Naszym globalnym odbiorcom da intymne spojrzenie na jedną z największych ikon kulturowych naszych czasów.

REKLAMA

Urodzony w 1949 roku Bruce w trakcie swojej wieloletniej kariery sprzedał ponad 135 mln albumów. Na swoim koncie ma 18 albumów długogrających, z ostatnim „High Hopes” z 2014 roku. Za swoją działalność otrzymał 20 Nagród Grammy, Złote Globy i Oscara za piosenkę „Streets of Philadelphia” do filmu „Philadelphia” z 1993 roku.

„Springsteen on Broadway” znajdziecie na Netfliksie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA