REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Koniec z darmowym biletem. Środy z Orange zmieniają postać

To koniec popularnej akcji Środy z Orange. Pomarańczowy operator nie składa jednak całkiem broni i wprowadza inną filmową promocję. 

31.08.2017
16:16
Kino a Netflix
REKLAMA
REKLAMA

Akcja trwała 8 lat, więc fani kinowych wrażeń z pewnością się do niej przyzwyczaili. Kupując bilet do Multikina można było otrzymać drugą wejściówkę za darmo. 30 sierpnia nadszedł koniec wspomnianej akcji, ale Orange postanowiło wprowadzić nową promocję, która niestety skierowana jest tylko do użytkowników Orange TV. Skorzystanie z niej będzie możliwe na dekoderach i w wypożyczani filmów Telewizji Tu i Tam na orange.pl.

Abonenci telewizji Orange w każdą środę będą mogli obejrzeć filmy z Orange VOD za złotówkę.

Za te pieniądze operator udostępni nam do obejrzenia 10 filmów. Rzecznik Orange zapowiada, że już na początku sierpnia w ramach promocji pojawią się m. in. "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej", "Power Rangers", "John Wick 2" i "Jackie". Widz będzie miał tylko 48 godzin, żeby obejrzeć wypożyczony film.

Zdając sobie sprawę z popularności promocji Orange, Multikino wprowadziło własną akcję. W każdą środę bilet na seans będzie kosztował 14,90 zł. MEGAŚRODY mają ruszyć już 6 września. Jedynym wyjątkiem są tu dni ustawowo wolne od pracy i święta, wtedy ma obowiązywać cennik weekendowy. Promocja obejmuje filmy w 2D i 3D.

REKLAMA

Przypomnijmy, że podobna akcja obowiązuje w sieci kin Cinema City, która również w środy oferuje swoim klientom bilety za 16 i 19 złotych, odpowiednio za film 2D i 3D.

Nie jest może najlepsza wiadomość dla fanów Śród z Orange, bo z pewnością poprzednia akcja dotyczyła znacznie szerszego grona odbiorców. Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange, podał, że zakończona właśnie promocja ściągnęła do kina 9 milionów widzów, a klienci Orange stanowili 60 % środowej widowni.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA