REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Stan Lee zostanie bohaterem filmu. I nie będzie to dokument

Stan Lee ma sporo aktorskich ról na koncie. W większości to jednak krótkie, gościnne występy w ekranizacjach komiksów Marvela. Jednak już w przyszłym roku zostanie głównym bohaterem filmu przygodowego. 

14.09.2016
10:35
Stan Lee zostanie bohaterem filmu. I nie będzie to dokument
REKLAMA
REKLAMA

Stan Lee to amerykański scenarzysta, producent filmowy i rysownik komiksowy, twórca między innymi postaci Spider-Mana, a także przez wiele lat prezes wydawnictwa Marvel Comics. Zaliczył ponad trzydzieści cameo w ekranizacjach graficznych powieści Marvela, ostatnio mogliśmy go zobaczyć na ekranie między innymi w filmach "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów" czy "Deadpool". Teraz wytwórnia 20th Century Fox nabyła prawa do stworzenia widowiska, którego Lee będzie głównym bohaterem.

REKLAMA
Cameo Stana Lee w "Strażnikach Galaktyki" class="wp-image-74191"
Cameo Stana Lee w "Strażnikach Galaktyki"

Wbrew pozorom nie będzie to film dokumentalny czy biograficzny, a pełnometrażowa fabuła, utrzymana w konwencji przygodowo-szpiegowskiej, przypominającą tę znaną z takich produkcji jak "Kingsman" i produkcje o Jamesie Bondzie z udziałem Rogera Moore'a. Akcja rozgrywać się będzie w latach siedemdziesiątych. Zatytułowana po prostu "Stan Lee" produkcja ma trafić do kin w 2017 roku. Nie wiadomo jeszcze, czy ponad dziewięćdziesięcioletni Lee zagra w tym widowisku, ale myślę, że z dużą dozą prawdopodobieństwa można założyć, że zaliczy w nim przynajmniej cameo.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA