REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"Star Trek Beyond" - pierwszy zwiastun wyciekł do sieci

Najpierw, kilkanaście godzin temu, do internetu wyciekły zdjęcia z planu "Star Trek Beyond", a teraz pierwszy zwiastun. Ktoś tu ma problemy z utrzymaniem swoich materiałów w tajemnicy. 

14.12.2015
13:26
Star Trek Beyond - pierwszy zwiastun wyciekł do sieci
REKLAMA
REKLAMA

Z niemieckim dubbingiem i w nie najlepszej jakości, ale jest - zwiastun "Star Trek Beyond", kontynuacji filmu "W ciemność" z 2013 roku. Trailer miał trafić do sieci pod koniec tego tygodnia, po raz pierwszy planowano go zademonstrować przed premierą nowej części "Gwiezdnych wojen". Tymczasem w wyniku wycieku możemy go obejrzeć już teraz. Materiał zapewne zostanie dość szybko usunięty, jeśli więc ostrzycie sobie zęby na trzecią odsłonę nowej serii "Star Treka", lepiej znajdźcie chwilę czasu, by zerknąć na niego od razu.

Aktualizacja: w wyniku wycieku wytwórnia Paramount Pictures zdecydowała się oficjalnie udostępnić zwiastun.

REKLAMA

O fabule "Star Trek Beyond" cały czas wiadomo bardzo niewiele. Premiera filmu zapowiedziana jest na lipiec 2016. Jego reżyserem jest Justin Lin ("Szybcy i wściekli"), a w obsadzie znajdą się Chris Pine jako James T. Kirk,  Zoe Saldana jako Nyota Uhura, Zachary Quinto jako Spock i  Simon Pegg w roli Scotty'ego. W filmie zobaczymy też Idrisa Elbę, który wcieli się w postać głównego antagonisty.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA