REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Seriale

Tego nikt się nie spodziewał – Star Trek powróci w 2017 roku z zupełnie nowym serialem!

Marzenie fanów Star Treka w końcu się ziściło. W produkcji jest kolejny serial na bazie popularnego uniwersum. Jego pierwszy sezon zobaczymy już w styczniu 2017 roku.

02.11.2015
18:27
Star Trek powróci w 2017 roku z zupełnie nowym serialem!
REKLAMA
REKLAMA

W 2016 roku Star Trek będzie obchodził swoje 50-lecie. Zdaniem stacji CBS, do której należą telewizyjne prawa na wykorzystanie tej marki, to idealny moment, aby coraz częściej zapominanej legendzie przywrócić dawny blask. Wszystko za sprawą zupełnie nowego sezonu, który będziemy mogli obejrzeć już w styczniu 2017 roku.

Producenci serialu Star Trek podkreślają, że ten nie jest osadzony w rzeczywistości filmów kinowych.

Mimo tego, głównym producentem serialu został Alex Kurtzman. Ten sam, który odpowiada za produkcję pełnometrażowego filmu z 2009 roku oraz kontynuacji Into Darkness. Pomimo osoby Kurtzmana, stacja podkreśla, że serial Star Trek nie będzie tworzył wspólnej historii z nadchodzącymi filmami kinowymi. Dostaniemy więc dwie rzeczywistości – tę dla wielkiego ekranu oraz tę dla ekranu monitora, telewizora i smartfonu.

star trek

Na ten moment nie zostały podane żadne szczegóły dotyczące scenariusza. W oficjalnej informacji prasowej możemy przeczytać jedynie, że serial Star Trek będzie się koncentrował wokół odkrywania zupełnie nowych światów przez nigdy wcześniej niespotykane postacie. Czy to oznacza, że zabraknie Spocka i reszty? Wiele na to wskazuje.

REKLAMA

Dla stacji CBS nowy Star Trek to również okazja do wypromowania platformy cyfrowej CBS All Access.

To właśnie za pomocą All Access widzowie w Stanach Zjednoczonych zyskają dostęp do pilotażowego odcinka, a także wszystkich pozostałych. Oczywiście, o ile wykupią wcześniej miesięczna opłatę. Wszyscy inni zostaną zmuszeni do czekania na tradycyjne, telewizyjne premiery kolejnych epizodów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA