REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Gratka dla fanów "Star Wars: The Clone Wars". Niedokończone odcinki - "Crystal Crysis on Utapau" – już w Sieci

Serial "Star Wars: The Clone Wars" to już niestety skończona historia i nikt nie liczył na to, że Lucasfilm podejmie działania zmieniające ten status. Jednak od pewnego czasu słychać było plotki, że wytwórnia szykuje coś wielkiego i – jak dzisiaj się przekonaliśmy - dotrzymała słowa. Niedokończone, zaginione odcinki "Crystal Crysis on Utapau" zostały opublikowany na starwars.com.

26.09.2014
11:08
Gratka dla fanów „Star Wars: The Clone Wars”. Niedokończone odcinki – „Crystal Crysis on Utapau” – już w Sieci
REKLAMA

REKLAMA

Kanciaste animacje mogą trochę kuć w oczy wrażliwszych widzów, ale przynajmniej dialogi są w pełni zrealizowane, a to się liczy najbardziej. "Death on Utapau" i pozostałe odcinki zostały wyreżyserowane przez Stewarda Lee, a scenariusz napisał do nich Daniel Arkina - panowie dobrze znani fanom serii "Star Wars: The Clone Wars". Żeby uniknąć niepotrzebnych spojlerów, zdradzę tylko, że fabuła "Crystal Crysis on Utapau" skupia się na Obi-Wanie oraz Anakinie, którzy badając sprawę śmierci mistrza Jedi na planecie Utapau, natrafiają na Separatystów i ich nową, potężną broń.

REKLAMA

Nowe/stare dwa odcinki "Clone Wars" to jednak nie wszystko. Na 7-minutowym filmiku "The Clone Wars Legacy" zobaczycie reżysera serialu Dave’a Filoni oraz sporą część załogi pracującą przy powstaniu "Star Wars: The Clone Wars", rozmawiających o spuściźnie serialu i paru historiach, które nigdy nie zostały zrealizowane oraz o nadchodzącym komiksie o Darth Maulu i książce „Dark Disciple” (premiera w lato 2015), której bohaterami mają być Asajj Ventress oraz Quinlan Vos. Dodatkowo, na stronie znajdziecie także grafiki koncepcyjne. Jakby tego było mało, 3-go października ma również premierę "Star Wars Rebels" na kanale Disney. Pozostaje nam już tylko czekać na dalsze równie świetne informacje i kolejne niedokończone odcinki "Star Wars: The Clone Wars".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA