REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. YouTube

„Star Wars: Deleted Magic” to skarb dla fana Gwiezdnych Wojen. Materiał możemy już zobaczyć online

Przez lata miłośnicy Gwiezdnych Wojen odkrywali kolejne usunięte sceny oraz bardzo ciekawe pomysły, które ostatecznie nigdy nie znalazły się w kultowych filmach. Porozrzucane po całej galaktyce materiały skolekcjonował ogromny fan Garrett Gilchrist, tworząc niesamowite „Star Wars: Deleted Magic”.

26.11.2014
17:20
„Star Wars: Deleted Magic” to skarb dla  fana Gwiezdnych Wojen. Materiał możemy już zobaczyć online
REKLAMA
REKLAMA

Ogromna modliszka w zapyziałym barze na Tatooine, Darth Vader krzyczący głosem wściekłego nastolatka, Harrison Ford i Mark Hammil czytający skrypty „na sucho”, Obi-Wan niszczący hełm Mrocznego Lorda, tytuł „Revenge of the Jedi”, Luke urządzający przyjacielskie pogawędki na Tatooine – to dopiero sam początek. „Star Wars: Deteled Magic” jest prawdziwą kopalnią niesamowitych scen, które dotychczas były rozrzucone po całym Internecie.

Za połączenie i edycję materiału filmowego odpowiada Garrett Gilchrist. Chociaż o jego dziele było głośno już jakiś czas temu, „Deleted Magic” nie było łatwe do zdobycia. Do teraz!

Po długim okresie oczekiwania Gilchrist bezpłatnie upublicznił „Star Wars: Deleted Magic” na platformie Vimeo. Bezcenny, trwający łącznie ponad 2 godziny materiał filmowy możecie zobaczyć poniżej. Po naprędce obejrzanych kilkunastu pierwszych minutach już nie mogę się doczekać, kiedy będę miał czas, aby przestudiować cały ciężko zgromadzony materiał. Byle przed piątkiem! Najprawdopodobniej właśnie wtedy zobaczymy pierwszy teaser trailer „Star Wars: Episode VII – The Force Awakens”. Trzymamy dla was rękę na pulsie.

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA