REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Star Wars: Episode 7 – to dzieje się naprawdę, zobaczcie zdjęcia AT-ATów!

Jakiś czas temu pojawiły się przecieki, że Star Wars: Episode 7 będzie kręcony w Abu Dhabi, które ma służyć za rodzinną planetę Anakina Skywalkera – Tatooine. Generalnie produkcja nowych Gwiezdnych Wojen ma się zacząć za niecały miesiąc, ale najwyraźniej plan zdjęciowy dla Tatooine został rozstawiony już wcześniej (w pierwszych Gwiezdnych Wojnach za piaszczystą planetę służyła Tunezja) i – jak wynika ze zdjęć – wyjęto już nawet z „garażu” AT-ATy.

17.04.2014
9:54
Star Wars: Episode 7 – to dzieje się naprawdę, zobaczcie zdjęcia AT-ATów!
REKLAMA

REKLAMA

AT-AT (All Terrain Armored Transport) to imperialny pojazd bojowy, który po raz pierwszy mieliśmy okazję ujrzeć w piątej części Gwiezdnych Wojen „Imperium Kontratakuje”, w słynnej scenie bitwy o Hoth – którą w wersji Lego widzicie powyżej. Te wielkie maszyny kroczące, mimo swojej ułomności (nóg), wyglądały epicko. Kawałek jednej z nich możemy zobaczyć na zdjęciu poniżej. To okrągłe „coś” – wyturlane z namiotu, to podstawa konstrukcji AT-ATa.

star wars episode 7 at-at
at-at gwiezdne wojny

Ktoś nawet pokusił się o porównanie zdjęcia z planu ze zdjęciem AT-ATa z kadru filmu. Ewidentnie widać, że mamy do czynienia z mechanicznym monstrum Imperium. Niestety nadal nie wiadomo, kto wystąpi w Star Wars: Episode 7. Plotki głosiły, że Benedict Cumberbatch będzie Sithem, jak się okazało, była to wierutna bzdura – a szkoda… Pojawiały się także nazwiska takie jak Lupita Nyong, Maisie Richardson-Sellers (która miałaby zagrać uczennicę Obi-Wana) oraz Adam Driver (który wydaje się być najbliżej obsadzenia w nowych Gwiezdnych Wojnach). Oficjalne informacje dotyczące obsady nie zostały jednak jeszcze ujawnione, z jednym wyjątkiem. Starzy fani Gwiezdnych Wojen będą pewnie ukontentowani słysząc, że część starej obsady – Harrion Ford (Han Solo), Carrie Fisher (Księżniczka Leia), Mark Hamill (Luke Skywalker) oraz Peter Mayhew (Chewbacca) – wraca w nowym filmie J. J. Abramsa.

REKLAMA
at-at gwiezdne wojny epizod 7

Star Wars: Episode 7 ma trafić do kin 18 grudnia 2015 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA