REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Rey, Finn oraz Poe - jest pierwsza oficjalna grafika przedstawiająca bohaterów Star Wars: Episode VIII!

Kluczowi bohaterowie Gwiezdnych wojen często zmieniali wygląd między epizodami. Luke zakładał nowy strój, Leia paradowała w nowej fryzurze, nawet Vader dostawał nowy pancerz. Disney podtrzymuje tradycję, a bohaterowie Star Wars: Episode VIII doczekali się wizualnego odświeżenia.

17.02.2017
9:06
Tak wyglądają Rey, Finn i Poe w Star Wars: Episode VIII! - The Last Jedi
REKLAMA
REKLAMA

Pierwsza oficjalna grafika ze Star Wars: Episode VIII przedstawiająca nowy wygląd bohaterów nie pochodzi bezpośrednio z filmu. Zamiast kadru z planu, twórcy The Last Jedi opublikowali wygląd pudełka, w jakim będzie można niebawem nabyć pierwsze figurki z ósmego epizodu. To właśnie za pomocą figurek poznaliśmy dwa lata temu masę szczegółów na temat The Force Awakens. Zdaje się, że tym razem będzie podobnie.

Zabawki na licencji Star Wars: Episode VIII - The Last Jedi pojawią się już we wrześniu 2017 roku.

To kilka miesięcy przed premierą samego filmu! Dokładnie tak samo było w przypadku Przebudzenia Mocy. Fani Gwiezdnych wojen stali w kolejkach przed sklepami i wyrywali sobie z rąk pudełka z figurkami przedstawiającymi bohaterów, o historii i osobowości których nie mieli jeszcze wtedy zielonego pojęcia.

Star Wars Epizod 8 tytuł The Last Jedi class="wp-image-78803"

Teraz czeka nas powtórka z rozrywki. Z tym, że fani Star Wars mniej więcej wiedzą już, czego mogą się spodziewać. Kylo Ren, Luke Skywalker, Rey, Poe Dameron, Finn, Snoke - wszyscy czołowi gracze zostali przedstawieni fanom w The Force Awakens. Tym razem nie będzie szaleńczych zakupów całkowicie w ciemno.

Wracając do nowego wyglądu głównych bohaterów Star Wars: Episode VIII…

Najlepszy pilot Ruchu Oporu - Poe Dameron - nie doczekał się żadnej widocznej gołym okiem zmiany. Wciąż nosi hełm pilota X-Winga, wciąż paraduje w pomarańczowym mundurze i wciąż nie odzyskał swojej kurtki od Finna.

 class="wp-image-80062"
REKLAMA

Będąc przy Finnie, mój ulubiony bohater nowej trylogii doczekał się drobnych, kosmetycznych zmian. Wciąż nosi na sobie kurtkę Damerona, lecz tym razem zamienił ciasno przylegający, czarny kostium szturmowca na białą szatę z mocnym wcięciem. Jeżeli jednak chodzi o fryzurę czy znaki rozpoznawcze, wszystko zostaje po staremu.

Największych zmian doczekała się Rey. Ciężko napisać cokolwiek o jej nowym stroju, ponieważ ten w dużej mierze jest zasłonięty mieczem świetlnym. Nie byle jakim, ponieważ należącym do Anakina Skywalkera, a później rebelianta Luke’a. Czy to oznacza, że Skywalker nie przyjął oręża od Rey podczas finału Przebudzenia Mocy? Na to wygląda. Dziewczyna doczekała się również zupełnie nowej fryzury. Jej włosy są dłuższe i opadają luźno po bokach.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA