REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Gotowi na pierwsze zdjęcia z planu Star Wars: Episode VIII? Klimat uległ radykalnej zmianie

Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia wykonane „spod pazuchy” na planie zdjęciowym Star Wars: Episode VIII. Na nich możemy zobaczyć zupełnie nowe miejsca oraz kosmiczne rasy, jakie pojawią się w filmie zaplanowanym na 2017 rok.

15.03.2016
9:14
Star Wars:Episode VIII - wielki wysyp zdjęć prosto z planu!
REKLAMA
REKLAMA

Nieautoryzowane materiały z planów zdjęciowych największych hollywoodzkich hitów to w dobie Internetu całkowita normalność. Nic zatem dziwnego, że do Internetu trafiły pierwsze zdjęcia z kręconego właśnie Star Wars: Episode VIII. To naturalna konsekwencja tworzenia filmów na otwartych przestrzeniach.

Poniższe materiały graficzne zostały uchwycone w chorwackim Dubrowniku. To właśnie tam powstają teraz nowe Gwiezdne wojny. Przepiękne chorwackie miasteczko będzie udawać jedną z nowych planet, jakie poznamy oglądając ósmy epizod kosmicznej sagi. Niestety, na ten moment nie wiadomo wiele więcej. Jeżeli chodzi o mnie, zgaduję, że Dubrownik będzie miał coś wspólnego z historią Jedi oraz pierwszą świątynią Zakonu, której podobno poszukuje Luke. Być może z Rey przy boku.

Już teraz wiemy, że Star Wars: Episode VIII wprowadzi zupełnie nowe kosmiczne rasy.

Najciekawsza z nich jest obleczona w czarny strój, budzący skojarzenia z szatą księdza. Ciekawe jest również zdjęcie pokazujące formację na kształt służb porządkowych. Nic nie poradzę na to, że uniformy tych istot kojarzą mi się z bojowymi, obcisłymi strojami Power Rangersów. Mam nadzieję, że w filmie nie poczuję podobnego efektu kiczowatości.

star wars episode VIII 1 class="wp-image-60943"
star wars episode VIII 2 class="wp-image-60944"
star wars episode VIII 3 class="wp-image-60945"
star wars episode VIII 4 class="wp-image-60946"
star wars episode VIII 5 class="wp-image-60947"
star wars episode VIII 6 class="wp-image-60948"
star wars episode VIII 7 class="wp-image-60949"
star wars episode VIII 8 class="wp-image-60950"
star wars episode VIII 9 class="wp-image-60951"
star wars episode VIII 10 class="wp-image-60952"
star wars episode VIII 11 class="wp-image-60953"
star wars episode VIII 12 class="wp-image-60954"

Niezwykle zaciekawiony jestem za to klimatem wylewającym się z nieautoryzowanych zdjęć. Obleczone w ciemne uniformy z białymi rękawiczkami jegomoście wyglądają jednocześnie elegancko oraz przerażająco. W połączeniu z europejskim klimatem Dubrownika, daje to naprawdę oryginalny, zupełnie obcy Gwiezdnym wojnom efekt. Ciekawi mnie tylko, czy podobnie ubrane osobniki to część jakiegoś kulturalnego wydarzenia na obcej planecie, czy może coś na kształt mrocznej sekty.

REKLAMA

Na to drugie wskazywałaby chociażby obleczona w biel istota, mogąca uchodzić za kogoś na kształt kapłana czy mistrza ceremonii. Kto wie, może zorganizowana grupa istot ma coś wspólnego z historią Jedi? Albo Sithów…

Tak czy inaczej, pierwsze zdjęcia ze Star Wars: Episode VIII prezentują się naprawdę ciekawie. Czegoś takiego w Gwiezdnych wojnach jeszcze nie widziałem i już nie mogę się doczekać wysypu kolejnych fotek.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA