REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"Star Wars: Episode VIII" - zdjęcia zakończone, czas na montaż, edycję i efekty specjalne. Kiedy zwiastun?

Dwoje czołowych aktorów - Mark Hamill Oraz Daisy Ridley - zakończyło swoją przygodę na planie "Star Wars: Episode VIII". Co to oznacza dla fanów?

14.07.2016
9:07
Star Wars: Episode VIII - zdjęcia zakończone!
REKLAMA
REKLAMA

Aktorzy poinformowali na platformach społecznościowych, że ich dni na planie "Star Wars: Episode VIII" dobiegły końca. Daisy Ridley (Rey) i Mark Hamill (Luke Skywalker) to kolejni bohaterowie ósmej części "Gwiezdnych wojen", którzy informują o tym fanów. Wcześniej swoje zdjęcia zakończył Boyega (Finn) oraz Daniels (C-3PO).

Kluczowy wydaje się zwłaszcza wpis Hamilla, z załączonym do niego zdjęciem.

Na nim widzimy imprezę zorganizowaną w Irlandii, z okazji zakończenia zdjęć do "Star Wars: Episode VIII". Można zatem przypuszczać, że produkcja filmu minęła lub lada moment minie etap nagrywania aktorów, wcielających się w bohaterów nowej trylogii. Pozostanie montaż, edycja, obróbka i efekty specjalne.

Dla fanów "Gwiezdnych wojen" to doskonała wiadomość. Ósmy epizod kosmicznej sagi jest tworzony bez żadnych opóźnień i komplikacji. Teraz mistrzowie sztuki filmowej mogą zająć się obróbką nagranego materiału. Co za tym idzie, pierwszy zwiastun "Star Wars: Episode VIII" jest już bliżej, niżeli dalej.

Chociaż ósma część "Gwiezdnych wojen" pojawi się dopiero w grudniu 2017 roku, liczę, że pierwszy materiał reklamowy zobaczymy jeszcze w tym roku. Tak było w przypadku "Przebudzenia Mocy". LucasFilm uraczył fanów tak zwanym teaser trailerem na rok przed światową premierą filmu.

Doskonałym momentem na debiut zwiastuna "Star Wars: Episode VIII" będzie kinowa premiera "Rogue One".

"Łotr Jeden" pojawi się w kinach pod koniec tego roku. Mistrzowie efektów specjalnych, reklam i marketingu mają zatem kilka długich miesięcy, aby przygotować nam pierwszy materiał reklamowy. Tyle w zupełności im wystarczy.

REKLAMA
Zrzut ekranu 2016-07-14 o 00.54.25 class="wp-image-71977"

Bonusem dla fanów oczekujących na kolejne doniesienia dotyczące "Star Wars: Episode VIII" jest zdjęcie udostępnione przez Daisy Ridley. Na nim możemy zobaczyć bohaterkę Rey, w nowym stroju, pewnie trzymającą miecz świetlny. To kolejny z sygnałów, że ósmy epizod sagi w znacznie większym stopniu będzie koncentrował się wokół Mocy i Jedi, niżeli pojedynków na blastery.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA