REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Sokół Millenium nie zawsze wyglądał tak, jak w Nowej Nadziei. Wiemy, jak będzie prezentować się statek w Star Wars: Han Solo

Sokół Millenium nie zawsze był rozlatującym się w oczach klasykiem, jakiego widzimy w Przebudzeniu Mocy. Koreliański frachtowiec kiedyś pachniał nowością, a do tego wyglądał nieco inaczej niż w klasycznej trylogii.

07.09.2017
19:30
Sokół Milenium nie zawsze wyglądał tak, jak w Nowej Nadziei
REKLAMA
REKLAMA

Kultowy statek kosmiczny pojawi się w filmie Star Wars: Han Solo. Jako że akcja tego tytułu ma miejsce na wiele lat przed Nową Nadzieją, maszyna należąca do szmuglera Hana oraz jego potężnego asystenta Chewiego będzie się znacząco różnić od tego, co widzieliśmy w starej trylogii.

Popularny w tamtych czasach model statku był wykorzystywany do przewożenia dóbr. Jego zadziwiająca zwrotność, wytrzymałość oraz szybkość sprawiały, że koreliański frachtowiec był także popularnym wyborem pośród szmuglerów, przemytników oraz handlarzy nielegalnymi przedmiotami. Gdy nasz osławiony Sokół Millenium zjechał z taśm produkcyjnych, jego właścicielem został młody Lando Calrissian.

Lando najprawdopodobniej przegra Sokoła Millenium podczas… gry w karty.

 class="wp-image-93750"
REKLAMA

Han Solo zostanie posiadaczem frachtowca, który swoim wyglądem znacząco różni się od tego, do czego przywykliśmy w starej trylogii. Przede wszystkim, maszyna będzie posiadać kolorowe pasy w niebieskim kolorze, charakterystyczne dla pojazdów z ery Republiki oraz kilkuletnich Wojen Klonów.

Po drugie, w zestawie ze statkiem będzie się znajdował specjalny kontener na dodatkowy ładunek. Obiekt wsuwa się między przednie „widelce” Sokoła, zachowując spójność oraz opływowość jego konstrukcji. Czyli w końcu, po tylu dziesiątkach lat od premiery Nowej Nadziei, nareszcie wiemy, po co zamontowano wystające elementy na froncie charakterystycznego statku kosmicznego.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA