REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Muzyka

Gwiezdne wojny z muzyką na żywo. Ruszyła trasa Star Wars in Concert

Star Wars in Concert to okazja, aby przeżyć dość już wiekowy film w nowy sposób. Nowa nadzieja z muzyką na żywo we Wrocławiu, Gdańsku i w Warszawie.

10.10.2018
11:45
Star Wars in Concert
REKLAMA
REKLAMA

Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że Gwiezdne wojny: Cześć IV – Nowa nadzieja to jeden z najważniejszych filmów wszech czasów, a dzisiaj to twierdzenie rezonuje tym bardziej, że marka wróciła do popkultury z niewyobrażalną wręcz siłą. Oczywiście nie chcę w tym momencie dyskutować o tym, czy droga, którą obrał Disney, jest słuszna, czy nie. Faktem jest jednak, że gdyby nie Nowa nadzieja, to dzisiaj nie moglibyśmy mówić o jednej z najpotężniejszych marek na świecie.

Star Wars in Concert pozwoli przeżyć ten film jeszcze raz.

I będzie to przeżycie różne od tego, które moglibyśmy dostarczyć sobie w domu nawet przed ogromnym i wypasionym telewizorem czy w kinie. Tym razem będzie można zobaczyć film z muzyką graną na żywo, a każdy, kto zna Nową nadzieję, wie, jak ważne - i swoją drogą wspaniałe - są właśnie doznania dźwiękowe w tym kultowym obrazie.

Muzykę na żywo w Star Wars in Concert zapewni Praska Orkiestra Symfoniczna.

REKLAMA

Wczoraj (9.10) pokaz odbył się w Krakowie, dzisiaj obejrzeć film będą mogli mieszkańcy Wrocławia. 12.10 film z muzyką na żywo zobaczą mieszkańcy Gdańska, a 13.10 Warszawy.

Ceny biletów zaczynają się od 149 zł, a najdroższe kosztują nawet 259 zł. Wejściówki możecie kupić w Eventim.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA