REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Świetna promocja na książki dla najmłodszych fanów Gwiezdnych wojen

Większości z was miłość do Gwiezdnych wojen zaszczepiono już od maleńkości. I wy macie okazję nie tylko za pomocą filmów zainteresować swoje dzieciaki czy rodzeństwo tym wspaniałym uniwersum. Star Wars to oprócz produkcji także mnóstwo książek, a te przeznaczone dla najmłodszych fanów można kupić od dziś za grosze w Biedronce.

06.11.2017
13:15
rey star wars
REKLAMA
REKLAMA

W ofercie sieci sklepów znajduje blisko dziesięć tytułów, które zainteresują wszystkich młodych widzów Gwiezdnej sagi. Ale to nie wszystko, co znajdziemy dziś w Biedronce - do wyboru są też inne tytuły z gatunku literatury dziecięcej, np. książki opowiadające o rodzinie Muminków.

Książki ze świata Star Wars w Biedronce - co warto kupić?

Wśród dostępnych książek możemy nabyć Star Wars. Łotr 1. Akta misji, pozycję poświęconą ostatniemu filmowi z uniwersum Gwiezdnych wojen i jednocześnie pierwszemu spin-offowi. Poza tym do kupienia są: pozycja Adama Gidwitza, Zatem Jedi zostać chcesz?, która przedstawi najmłodszym tajniki zostania mistrzem Jedi, Strzeż się potęgi ciemnej strony! autorstwa Toma Angleberger, przedstawiającą losy Luke'a Skywalkera i jego ojca, opracowanie dotyczące VII Epizodu Gwiezdnych wojen, Star Wars. Przebudzenie Mocy, czy historię trojga bohaterów – księżniczki Lei, Hana Solo i Luke’a Skywalkera o tytule Księżniczka, łajdak i chłopak z Tatooine Alexandra Brackena. Poza tym w ofercie znajdują się książki: Historia Rey, Sidła i Gniazdo.

Co poza tym?

Oprócz tego w Biedronce znajdziemy inne książki skierowane do najmłodszych, m. in. o słynnych piłkarzach czy wzbogacające znajomość filmów Disneya, takich jak choćby Kraina lodu. Pełną listę tytułów do kupienia sprawdzicie TUTAJ.

Ile zapłacimy za książki?

Za każdą książkę zapłacimy zaledwie 7,99 zł. To naprawdę niedużo, biorąc pod uwagę, że publikacje ze świata Star Wars kosztują gdzie indziej przeciętnie ponad 20 zł od sztuki.

REKLAMA

Do kiedy trwa promocja?

Promocja na literaturę dziecięcą w Biedronce trwa od dziś, 6 listopada, do 19 listopada tego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA