REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Macie okazję zobaczyć, z kim Luke Skywalker zamieszkuje wyspę w Star Wars: The Last Jedi

Tam, gdzie jest woda, jest życie. Gdzie jest życie, mają szansę wykształcić się zaawansowane formy organizmów. Jeżeli myśleliście, że Luke Skywalker był na wyspie sam jak palec, musicie zweryfikować swoje przypuszczenia.

15.06.2017
11:04
Star Wars: The Last Jedi
REKLAMA
REKLAMA

Ahch-To to planeta, na pejzaż której składają się głównie morza i oceany. Błękitne ciało niebieskie posiada również stały ląd, w postaci małych skalistych wysepek. Na jednej z nich ląduje Rey podążając śladami Skywalkera. Luke udał się na wygnanie, a osoby oglądające Przebudzenie Mocy, mogły odnieść wrażenie, że wodna planeta jest jego gigantyczną samotnią.

Jak się okazuje, Ahch-To zamieszkują oryginalnie wyglądający tubylcy.

Wierząc internetowym doniesieniom z solidnych źródeł, rdzennych mieszkańców planety zobaczymy w filmie Star Wars: The Last Jedi. Rozpoczynająca swój trening Rey jest nieproszonym gościem na ich terenie, toteż dziewczyna ma za zadanie wkupić się w łaski miejscowych. Być może wcześniej to samo musiał zrobić Luke Skywalker. Zadanie nie będzie jednak łatwe, ponieważ Rey zostaje poproszona, o uporanie się z wielkim morskim potworem.

 class="wp-image-87269"
REKLAMA

To właśnie walka z komputerowo generowanym monstrum ma przekonać Luke’a do młodej bohaterki. Rey zyska również pozwolenie na pobyt od rdzennych mieszkańców Ahch-To, którzy przypominają krzyżówkę mrocznego Cthulhu z bohaterami Muminków. Zdaję sobie sprawę, jak dziwacznie brzmi moje porównanie, ale to naprawdę pierwsze, co przyszło mi do głowy patrząc na powyższą grafikę. Ta została stworzona na podstawie zdjęć i opisów, jakie rzekomo mają pochodzić prosto z planu Star Wars: The Last Jedi.

Premiera filmu Star Wars: The Last Jedi została zaplanowana na 14 grudnia 2017 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA