REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Pudełka od zabawek źródłem kolejnych przecieków dotyczących Star Wars: Łotr 1

Do premiery Rogue One pozostały jeszcze 4 miesiące, a internet zalewa masa przecieków dotyczących tej produkcji. Jak zwykle niektóre szczegóły zdradzają opakowania zabawek przygotowanych z okazji premiery filmu Łotr 1, których zdjęcia trafiły do sieci.

25.08.2016
20:37
Łotr 1
REKLAMA
REKLAMA

Rouge One to pierwszy filmowy spin-off sagi Gwiezdne wojny. Produkcja cofa nas w czasie do wydarzeń sprzed Nowej nadziei i zniszczenia Gwiazdy śmierci, i opowiada o Rebeliantach, którzy zdobyli plany przerażającej stacji bojowej Imperium - Gwiazdy Śmierci.

Najlepsze są piosenki, które już dobrze znamy.

Historia wykradzenia przez członków Ruchu Oporu planów stacji, która w pierwszych Gwiezdnych wojnach wysadziła w kosmos planetę księżniczki Lei, opowiadana była już wiele razy. Powstało wiele wersji tej opowieści, które później zretconowano i uznano, że każda z grup buntowników wykradała inną część planów, by te trafiły na pokład Korelliańskiej Korwety o nazwie Tantive IV.

Po reboocie uniwersum Star Wars, które wykreśliło z kanonu całe Expanded Universe, historia zdobycia przez Sojusz Rebeliantów planów Gwiazdy Śmierci mogła zostać opowiedziana na nowo. Disney zdecydował się, by właśnie tego dotyczył nowy film, który trafi na ekrany kin w grudniu - w rok po premierze Przebudzenia Mocy i na rok przed premierą ósmego epizodu Sagi.

Lotr-1-rogue-one-star-wars class="wp-image-73561"

Wiemy już nieco więcej o tym, czego spodziewać się po filmie Łotr 1.

Dotychczas udostępnione informacje zdradziły nam, kto znajdzie się w drużynie rebeliantów odpowiedzialnych za zdobycie planów. Wiemy, że przewodzić im będzie Jyn Erso (grana przez Felicity Jones) i poznaliśmy też kilku przedstawicieli Imperium, którzy w filmie Łotr 1 będą grać pierwsze skrzypce.

REKLAMA

Dzięki nowym opakowaniem zabawek, które przygotowano z okazji grudniowej premiery, poznaliśmy kilka nowych szczegółów dotyczących Łotra 1. Wśród nich znalazła się figurka przedstawiciela zupełnie nowej obcej rasy podpisana Moroff oraz imperialny Scarif Stormtrooper.

Poznaliśmy też nazwę kolejnej planety, która pojawi się w filmie. Świat będzie nosił nazwę Eadu, ale nie wiadomo jeszcze zbyt dużo o tym, jak będzie się prezentować. Pozostałe zabawki, których zdjęcia można obejrzeć na stronie screenrant.com, przedstawiają postaci, o których wiedzieliśmy już wcześniej.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA