REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Macie dosyć wiadomości o nadchodzących Gwiezdnych wojnach? Z myślą o was powstała specjalna wtyczka

Już za 3 tygodnie w polskich kinach rozpoczną się seanse Star Wars: Episode VII – The Force Awakens. W ostatnim czasie Internet ugina się od informacji poświęconych Przebudzeniu Mocy i zupełnie się nie dziwię, że część z was może mieć tego serdecznie dosyć.

30.11.2015
19:07
Macie dosyć wiadomości o Star Wars? Jest na to wtyczka
REKLAMA
REKLAMA

Znam wiele osób, które nie czytają żadnych wiadomości poświęconych nowym Gwiezdnym wojnom. Nie chcą sobie w ten sposób psuć przyjemności z oglądania filmu. Chociaż podziwiam ich determinację i konsekwencję, tak współczuję utrudnionego poruszania się po sieci. Dzisiaj nie da się nie widzieć, nie czytać i nie oglądać materiałów poświęconych The Force Awakens. Internet żyje nimi od kilku ostatnich tygodni, z kolei Disney zadbał o to, aby niemal codziennie do sieci trafiała kolejna porcja newsów.

Internautom chcącym odizolować się od szumu wokół The Force Awakens biegną z pomocą twórcy wtyczki Star Wars Spoiler Blocker.

Bezpłatne narzędzie zostało stworzone z myślą o przeglądarce Google Chrome. Dzięki niemu, na moment przed wyświetleniem treści powiązanych z The Force Awakens, pojawi się okno z informacją ostrzegającą o potencjalnych spoilerach. Wtyczka analizuje zawartość strony pod kątem kluczowych haseł, toteż możemy liczyć, że nie nabierze się na podstępne i mało mówiące tytuły.

REKLAMA
star wars the force awakens kylo ren

Sam zbyt mocno nie mogę się doczekać premiery The Force Awakens, aby dodać narzędzie do przeglądarki. Rozumiem jednak, że dla wielu z was Star Wars Spoiler Blocker może być wybawieniem w nadchodzących tygodniach. Zwłaszcza, jeżeli nie zamierzacie odwiedzać kina w dniu światowego debiutu. Przetrwać kilka dni bez żadnych przecieków od znajomych, którzy byli już na seansie - to dopiero będzie wyzwanie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA